Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky i nadále bez porážky

Mladší dorostenky i nadále bez porážky PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Pondělí, 17 Březen 2014 09:16

Ani sedmé kolo jarní části soutěže nepřineslo zaváhání našeho celku mladších dorostenek, které si na své konto připsaly další dva body. Tentokráte se jim vydařilo utkání v Plzni, hodnocení trenérky čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

7.kolo, 2.liga ml.d. skupina Čechy: HC Plzeň - DHC Slavia Praha 16:23 (11:13)

První Plzenská štace je úspěšně za námi. Vstup do zápasu se nám vydařil. Snad asi nejlépe ze všech dosavadních zápasu, které jsme hrály. Zodpovědnou obranou a rychlým přechodem do útoku jsme si postupně vybudovaly až sedmibrankový náskok. Plzeňským hráčkám jsme dovolily poprvé skórovat až ve 12. minutě  za stavu 6:0 pro nás. Podařilo se nám ještě přidat dvě branky na 8:1 a soupeř vypadal dost odevzdaně a bezradně. Bohužel zhruba od 15. minuty jsme si naopak my vybraly hluchou pasáž, ve které místo abychom si v klidu soupeře pohlídaly a svůj náskok alespoň udržovaly, jsme dovolily soupeři, aby se vrátily do zápasu. Nezodpovědností a nedůrazem v obraně jsme dostaly několik laciných branek a v útoku jsme naopak přestaly dávat góly my. K završení našeho zmaru jsme ještě udělali několik technických chyb a poločas tak musel skončit naším pouze dvougólovým vedením 13:11.

Druhý poločas proto pro nás začínal takřka od nuly. Krom prvního gólu soupeře, který snížil již pouze na rozdíl jedné branky 13:12 nám i tentokrát patřil úvod druhého poločasu. Opět jsme díky pětigólové šňůře v prvních deseti minutách utekly soupeři na šestigólový rozdíl 18:12, který se nám již tentokráte podařilo udržet a zápas tak skončil naším zaslouženým vítězstvím. Mrzet nás ale musí naše opětovné polevení v zápase, při kterém jsme dovolily, aby se nám soupeř přiblížil. Není to poprvé, co se nám toto stalo. Prakticky v každém zápase na jaře nás tyhle pasáže potkávají a rozdíl je jen v délce a četnosti. dnes to bylo jen jednou, za to velmi dlouhé. Jindy jsou krátké a četnější. Dokud toto nezlepšíme, bude nás každý zápas stát více sil, než by měl. Příští týden jedeme opět do Plzně, tentokráte na půdu aktuálně třetího týmu naší skupiny - DHC Plzeň. Jelikož to už bude naše čtvrté vzájemné klání během třičtvrtě roku, dá se očekávat velmi vyrovnané a těžké utkání. Tam by se nám naše výpadky již mohli vymstít.

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Vacková Kristýna 4, Hrnčárková Anna, Houserová Petra, Kovaříková Olga, Bečvářová Kateřina, Holečková Kateřina 5/1, Šroubková Tereza 1, Šindelářová Dominika 10, Klégrová Klára 3.

Aktualizováno Pondělí, 17 Březen 2014 09:19