company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky První porážka mladších dorostenek

První porážka mladších dorostenek PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Úterý, 25 Březen 2014 14:00

 

Až v osmém kole druhé ligy mladších dorostenek našly naše házenkářky přemožitele a podlehly celku DHC Plzeň o dvě branky. Komentář a hodnocení trenérky čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

 

8. kolo 2.ligy ml.dorostenek: DHC Plzeň - DHC Slavia Praha 23:21 (15:10)

 

O víkendu jsme utržily první jarní porážku a nutno dodat, že byla zasloužená. Na půdě DHC Plzňě jsme předvedly jeden z nejhorších výkonů v jarní části soutěže a dva body tak nechaly domácím.

 

Vůbec nám nevyšel první poločas, ve kterém jsme vyhořely hlavně v obraně, i když v útoku jsem taktéž neoplývaly sebevědomím. Obrana nefungovala, byla bez jakéhokoliv důrazu a domácí hráčky tak mohly dávat góly jak na běžícím pásu bez jakýchkoliv problémů. V polovině prvního poločasu jsem tak prohrávaly až o sedm branek 11:4. Teprve tehdy jsme dokázaly alespoň trochu začít hrát a bránit a i díky dobře chytající Alici Korbové, která v brance nahradila Veroniku Hořákovou, jsme začaly gólové manko pomalu stahovat. Na méně jak třígólový rozdíl jsme se ale nedostaly 12:9 a i tento rozdíl nakonec narostl v úplném závěru ještě o jeden gól na poločasový rozdíl 14:10.

 

Náš výkon a i čtyřgólové manko v prvním poločase se ukázalo být jako rozhodující. Byť jsme ve druhém poločase alespoň o trochu zlepšily obranu, tak v útoku jsme se trápily úplně stejně jako v poločase prvním. Hodně střel nám buďto skončilo na brankové kontstrukci a nebo na dobře chytající gólmance soupeře. Když už jsme si dovolily poté zahodit i obě odpískané sedmičky a rychlý útok, bylo jasné, že nezískáme tento víkend ani jeden bod. Hráčky Plzně si tak své vítězství zasloužily. My se teď musíme oklepat a v následujících zápasech podat daleko lepší výkon než, který jsme podaly teď o víkendu. Všechny  těžké zápasy nás čekají na hřištích soupeřů a ty nám nic zadarmo nedají.

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Vacková K. 5, Hurková Aneta 1, Houserová Petra 4, Kovaříková Olga 3, Pešková Olga 2, Bečvářová K., Holečková K., Šindelářová Dominika 3, Klégrová Klára 1

Aktualizováno Úterý, 25 Březen 2014 14:03
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.