Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky První porážka mladších dorostenek

První porážka mladších dorostenek PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Úterý, 25 Březen 2014 14:00

Až v osmém kole druhé ligy mladších dorostenek našly naše házenkářky přemožitele a podlehly celku DHC Plzeň o dvě branky. Komentář a hodnocení trenérky čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

8. kolo 2.ligy ml.dorostenek: DHC Plzeň - DHC Slavia Praha 23:21 (15:10)

O víkendu jsme utržily první jarní porážku a nutno dodat, že byla zasloužená. Na půdě DHC Plzňě jsme předvedly jeden z nejhorších výkonů v jarní části soutěže a dva body tak nechaly domácím.

Vůbec nám nevyšel první poločas, ve kterém jsme vyhořely hlavně v obraně, i když v útoku jsem taktéž neoplývaly sebevědomím. Obrana nefungovala, byla bez jakéhokoliv důrazu a domácí hráčky tak mohly dávat góly jak na běžícím pásu bez jakýchkoliv problémů. V polovině prvního poločasu jsem tak prohrávaly až o sedm branek 11:4. Teprve tehdy jsme dokázaly alespoň trochu začít hrát a bránit a i díky dobře chytající Alici Korbové, která v brance nahradila Veroniku Hořákovou, jsme začaly gólové manko pomalu stahovat. Na méně jak třígólový rozdíl jsme se ale nedostaly 12:9 a i tento rozdíl nakonec narostl v úplném závěru ještě o jeden gól na poločasový rozdíl 14:10.

Náš výkon a i čtyřgólové manko v prvním poločase se ukázalo být jako rozhodující. Byť jsme ve druhém poločase alespoň o trochu zlepšily obranu, tak v útoku jsme se trápily úplně stejně jako v poločase prvním. Hodně střel nám buďto skončilo na brankové kontstrukci a nebo na dobře chytající gólmance soupeře. Když už jsme si dovolily poté zahodit i obě odpískané sedmičky a rychlý útok, bylo jasné, že nezískáme tento víkend ani jeden bod. Hráčky Plzně si tak své vítězství zasloužily. My se teď musíme oklepat a v následujících zápasech podat daleko lepší výkon než, který jsme podaly teď o víkendu. Všechny  těžké zápasy nás čekají na hřištích soupeřů a ty nám nic zadarmo nedají.

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Vacková K. 5, Hurková Aneta 1, Houserová Petra 4, Kovaříková Olga 3, Pešková Olga 2, Bečvářová K., Holečková K., Šindelářová Dominika 3, Klégrová Klára 1

Aktualizováno Úterý, 25 Březen 2014 14:03