company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Starší dorostenky Velmi dobrý výkon na body nestačil

Velmi dobrý výkon na body nestačil PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP   
Čtvrtek, 27 Březen 2014 18:16

 

Osmé kolo první ligy starších dorostenek bodový zisk našeho týmu nerozšířil. Na Slavii přijela první Olomouc, která si nakonec z Prahy odváží těsnou výhru 32:31. Hodnocení trenérky čtěte v článku.

 

 

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

8.kolo 1.ligy st.d.: DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc 31:32 (17:16)

 

Velmi dobrý zápas se hrál v neděli na Slavii. Běhavá, rychlá házená, potkala se totiž dvě družstva, která se soustředila spíše na útok než na obranu a na výsledku to bylo znát. První poločas byla přetahovaná o každou branku, žádné družstvo nevedlo více než jednogólovým rozdílem. Nám se dařilo hrát v útoku nápaditě, s dobrými kombinacemi jsme se dostávaly do zakončení a do šaten odcházely s mírným vedením. Druhý poločas pokračovala přetahovaná o každý gól, kterou ukončilo v polovině druhého poločasu naše dvojnásobné oslabení, když si ve hře proti čtyřem si Olomouc vypracovala mírný náskok. Náš útok už postrádal lehkost z prvního poločasu, na branku jsme se už více nadřely. Závěr utkání jsme však dokázaly ještě zdramatizovat, za stavu 27:31 jsme dokázaly snížit na 30:31 a dvakrát ubránily útok soupeře a měly šanci vyrovnat. Za stavu 31:32 jsme třicet sekund do konce získaly míč a utíkaly do útoku, ale vyrovnat se nám už nepovedlo. Dělba bodů by asi byla spravedlivá, ale…. sport někdy nebývá spravedlivý.

 

 

Sestava a branky Slavie: Hillebrandová, Hořáková – Kociánová 2, Líbalová, Hurková, Kubišová 12, Růžičková 3, Konfrštová 2, Klégrová, Holečková 2, Novotná 8, Roubalová 2

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Březen 2014 18:20
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.