Hlavní strana Dorostenky Starší dorostenky Velmi dobrý výkon na body nestačil

Velmi dobrý výkon na body nestačil PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP
Čtvrtek, 27 Březen 2014 18:16

Osmé kolo první ligy starších dorostenek bodový zisk našeho týmu nerozšířil. Na Slavii přijela první Olomouc, která si nakonec z Prahy odváží těsnou výhru 32:31. Hodnocení trenérky čtěte v článku.

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

8.kolo 1.ligy st.d.: DHC Slavia Praha – DHK Zora Olomouc 31:32 (17:16)

Velmi dobrý zápas se hrál v neděli na Slavii. Běhavá, rychlá házená, potkala se totiž dvě družstva, která se soustředila spíše na útok než na obranu a na výsledku to bylo znát. První poločas byla přetahovaná o každou branku, žádné družstvo nevedlo více než jednogólovým rozdílem. Nám se dařilo hrát v útoku nápaditě, s dobrými kombinacemi jsme se dostávaly do zakončení a do šaten odcházely s mírným vedením. Druhý poločas pokračovala přetahovaná o každý gól, kterou ukončilo v polovině druhého poločasu naše dvojnásobné oslabení, když si ve hře proti čtyřem si Olomouc vypracovala mírný náskok. Náš útok už postrádal lehkost z prvního poločasu, na branku jsme se už více nadřely. Závěr utkání jsme však dokázaly ještě zdramatizovat, za stavu 27:31 jsme dokázaly snížit na 30:31 a dvakrát ubránily útok soupeře a měly šanci vyrovnat. Za stavu 31:32 jsme třicet sekund do konce získaly míč a utíkaly do útoku, ale vyrovnat se nám už nepovedlo. Dělba bodů by asi byla spravedlivá, ale…. sport někdy nebývá spravedlivý.

Sestava a branky Slavie: Hillebrandová, Hořáková – Kociánová 2, Líbalová, Hurková, Kubišová 12, Růžičková 3, Konfrštová 2, Klégrová, Holečková 2, Novotná 8, Roubalová 2

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Březen 2014 18:20