Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky zápas s Kobylisy zvládly

Mladší dorostenky zápas s Kobylisy zvládly PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Úterý, 08 Duben 2014 08:08

V devátém kole druhé ligy mladších dorostenek čekalo na náš tým, stejně jako na celek juniorek, pražské derby. Střetli jsme se se Sokolem Kobylisy, se kterým jsme na podzim odehráli vyrovnané střetnutí. Jak jsme si vedli tentokrát se dočtete v článku.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

9. kolo 2.ligy st.dorostenek: Sokol II Kobylisy - DHC Slavia Praha 20:34 (9:18)

Po ztrátě bodů  v minulém kole jsem si nemohly dovolit další zavání. Po Plzni na nás čekal další pražský celek. Byť se družstvo Kobylis pohybuje ve druhé polovině tabulky, tak po prvním předchozím vzájemném zápase na naší palubovce jsme si nemohly dovolit nic podcenit. Jsem ráda, že se tak nestalo a možná i vinou prohry v předchozím kole jsme do zápasu vstoupily daleko koncentrovaněji a obrana již fungovala o poznání lépe než v předchozím zápase. Soupeř s námi dokázal držet krok do 15. minuty prvního poločasu 6:5. Pak jsme, ale převzaly otěže zápasu my a ve zbývající polovině poločasu zvládly nastřílet soupeři 12 branek, kdežto soupeř pouze 4. Po prvním poločase byl tak náš zasloužený náskok na kobyliské hráčky o devět branek 18:9.

I do druhé poločasu jsem vstoupily dobře a náskok ještě navýšily až na dvanáct branek 22:10. Pak jsem si ale zhruba od 8. minuty vybraly hluchou chvíli my a polevením v obraně nechaly soupeře šňůrou pěti gólů snížit náš náskok už jen na šest gólů 22:16.  Po time-outu jsme se opět dokázaly vrátily do hry, navýšily zpět náš náskok a již v poklidu zápas dohrály. Oproti minulému zápasu nám dnes fungovala hlavně střelba z dálky, ze které se dokázaly prosadit všechny spojky a s chutí si zastřílely. Za dobře fungující obranou nás opět několikrát podržela i golmanka a tak jsme po dlouhé době odehrály povedené utkání o které se postaraly všechny hráčky a ani st. žačky Markéta Venclová a Anna Šimánková se v něm neztratily.

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika - Vacková Kristýna 3, Šimánková Anna 1, Hrnčárková Anna 1,Hurková Aneta 4, Houserová Petra 3, Kovaříková Olga 3, Šroubková Tereza, Šindelářová Dominika 10/3, Venclová Markéta 1, Klégrová Klára 7

Aktualizováno Úterý, 08 Duben 2014 08:11