company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky V souboji prvního s posledním dorostenky suverénní

V souboji prvního s posledním dorostenky suverénní PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Středa, 16 Duben 2014 14:30

 

V desátém jarním kole druhé ligy mladších dorostenek hostily naše hráčky soupeře, kterému v dosavadní tabulce patří poslední místo. Rozdíl mezi oběma týmy byl patrný v celém zápase, ve kterém Slávistky bez problémů zvítězily.

 

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové.

10. kolo 2.liga ml.dorostenky: DHC Slavia Praha - Loko Č.Budějovice 36:17 (16:9)

V neděli na nás čekal další soupeř ze spodní části tabulky a protože to bylo již čtvrté klání v této sezóně s družstvem Českých Budějovic, které jsme vždy zvládly bez větších potíží, bylo hlavním úkolem se dokázat na takovýto zápas namotivovat a udržet koncentraci po celou dobu utkání. To se nám podařilo a tak diváci mohli vidět po většinu zápasu poklidné utkání, ve kterém jsme diktovali tempo my a postupně navyšovali rozdíl ve skóre, který se zastavil na konečném stavu 36:17. Teď jsi jdeme užít turnaj Prague handball cup, kde se potkáme se zahraničními týmy a vyzkoušíme si tak jinou házenou než, jen tu českou a po turnaji nám zbývají již jen 4 kola do konce sezóny, které rozhodnou o našem konečném umístění v tabulce.

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice - Vacková Kristýna 4, Hrnčárková Anna, Hurková Aneta 4, Houserová Petra 4, Kovaříková Olga 1, Pešková Olga 2, Holečková Kateřina 9/2, Šroubková Tereza 3, Šindelářová Dominika 4, Klégrová Klára 5.

 


 

Aktualizováno Středa, 16 Duben 2014 14:31
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.