company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Vítězná dohrávka juniorek

Vítězná dohrávka juniorek PDF Tisk Email
Napsal uživatel MČ   
Pátek, 02 Květen 2014 21:48

 

Po téměř měsíční přestávce vyplněné velikonočním turnajem a týdenním odkladu se postavily naše juniorky na začátek cílové rovinky 1. ligy žen. Prvním soupeřem, který rozhodoval o jejich pozici pro závěrečný finiš, byl loňský vítěz soutěže družstvo HC Plzeň.

 

Hodnocení trenéra Michala Červenky.

21. kolo 1. ligy žen: DHC Slavia Praha – HC Plzeň 27:20 (14:10)

 

Soupeřky se v posledních kolech prezentovaly vítěznou sérií a tak bylo jasné, že nás nečeká nic jednoduchého. I přesto, že jsme byli připraveni na jejich rychlou hru a chtěli jí čelit stejnou zbraní, začali jsme zakřiknutě. V našem případě to znamenalo pomalu, bez kompaktní obrany a s nedůraznou koncovkou. Nebylo divu, že ve 12. minutě svítil na tabuli stav 3:7. V zápětí dostal soupeř výhodu přesilovky a ta nás nakopla – vyhráli jsme ji 3:0. A nejen to, jako bychom přišli na to, jak hrát. Poměrně lehce jsme se dostali do vedení 12:8 a to udrželi do poločasu.

 

Jenže vstup do druhého poločasu byl z naší strany všechno, jen ne soustředěný. Ukvapená střelba, zkažené přihrávky nás stály během několika minut náskok, hosté snížili na jednobrankový rozdíl. A začalo se znovu. Skóre bylo následujících deset minut jako na houpačce – chvíli jsme vedli o 4, abychom za chvilku bránili hubený jednobrankový náskok. Ubránilijsme a protože jsme měli dostatek sil, vydrželi jsme hrát rychle po celou dobu. To se soupeři nepovedlo, postupně nestačil na naše brejky odpovídat. Náš náskok narostl nejprve na 5 branek. A protože soupeř pykal za svou tvrdost v obraně, neměl už sílu náš náskok snížit. Nakonec tak odjel vzhledem k vývoji utkání s možná krutým výsledkem.

 

Střelecky nás v zápase táhlo především duo Chlupová, Franková, nicméně na obratu se podílela především obranná hra a v ní se dařilo především Peškové, Nechvátalové, Jačkové a Janouškové.

 

Sestava a branky: >Kudláčková, Hlavová – Valentová 4, Kolomazníková 1, Franková 8, Navrátilová, Nechvátalová 1, Chlupová 5/3, Pešková 1, Pokorná 3, Janoušková 3, Hynečková, Jačková 1

 

Aktualizováno Pátek, 02 Květen 2014 22:12
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.