Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Jindřichův Hradec mladší dorostenky nezdolaly

Jindřichův Hradec mladší dorostenky nezdolaly PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Pátek, 02 Květen 2014 22:07

Po absolvování náročného turnaje čekal na mladší dorostenky ještě náročnější úkol a to přivézt body z Jindřichova Hradce. Ty bohužel přes veškerou snahu a bojovnost zůstaly na jihu Čech.

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové

11.kolo jarní části 2.ligy ml.d.: Jindřichův Hradec- DHC Slavia Praha 25:24 (10:12)

Úvod zápasu patřil domácím, kteří jako první vstřelili gól i díky našim čtyřem nedaným šancím a udržovali si jednogólové vedení. Takto to vypadlo až do stavu 5:5, kdy se nám poprvé v zápase podařilo průnikem na brankoviště soupeře vstřelit branku a v zápase se dostat do vedení. Vedení jsme již do konce prvního poločasu dokázaly udržet a do šaten se tak šlo za stavu 12:10 pro nás.

Stejně tak jako první poločas, tak i ten druhý se nesl ve znamení velkého boje a snahy udržet naše vedení až do konce. To se nám bohužel i přes veškerou snahu našich hráček na hřišti nepodařilo a v 55. minutě jsme již nedokázaly odolávat jak tlaku soupeře tak i těm ostatním a hráčky Jindřichova Hradce se tak dostaly poprvé ve druhém poločasu do vedení. Třinácti odpískaným sedmimetrovým hodům se bohužel odolávat nedá a tak i přes veškerou naší snahu alespoň zápas zkorigovat na remízu jsme odjížděly domu bez bodu. Utkání se vydařilo hlavně Kristýně Vackové a Dominice Šindelářové, které se dokázaly prosazovat hlavně svými průniky až na brankoviště soupeře. Bohužel nám v některých fázích hry opět scházel důraz a větší agresivita před vlastním brankovištěm, čehož využívala hlavně střední spojka soupeře, která nám dělala největší potíže. Za obranou nepodala nikterak přesvědčivý výkon ani naše gólmanka. I tak byl určitě zápas pro nezaujatého diváka zajímavý a jsem ráda, že jsme dokázaly bojovat až do konce.

Nyní nás už čekají jen 3 poslední kola do konce sezóny a pokud chceme udržet první místo v naší skupině, tak už si žádné zaváhání nemůžeme dovolit. Napravit to můžeme hned v následujícím kole doma s Vršovicemi, se kterými se utkáme již po čtvrté v této sezóně. Každá podpora nám tedy určitě pomůže a dovede nás snad k dalším bodům, které potřebujeme.

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Vacková Kristýna 7, Hrnčárková Anna, Hurková Aneta 3, Houserová Petra, Kovaříková Olga 1, Pešková Olga 3, Holečková Kateřina 3/3, Šroubková Tereza 1, Šindelářová Dominika 5/1, Klégrová Klára 1

Aktualizováno Pátek, 02 Květen 2014 22:08