company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Jindřichův Hradec mladší dorostenky nezdolaly

Jindřichův Hradec mladší dorostenky nezdolaly PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Pátek, 02 Květen 2014 22:07

Po absolvování náročného turnaje čekal na mladší dorostenky ještě náročnější úkol a to přivézt body z Jindřichova Hradce. Ty bohužel přes veškerou snahu a bojovnost zůstaly na jihu Čech.

 


 

Hodnocení trenérky Sandry Stehlíkové

 

11.kolo jarní části 2.ligy ml.d.: Jindřichův Hradec- DHC Slavia Praha 25:24 (10:12)

 

Úvod zápasu patřil domácím, kteří jako první vstřelili gól i díky našim čtyřem nedaným šancím a udržovali si jednogólové vedení. Takto to vypadlo až do stavu 5:5, kdy se nám poprvé v zápase podařilo průnikem na brankoviště soupeře vstřelit branku a v zápase se dostat do vedení. Vedení jsme již do konce prvního poločasu dokázaly udržet a do šaten se tak šlo za stavu 12:10 pro nás.

 

Stejně tak jako první poločas, tak i ten druhý se nesl ve znamení velkého boje a snahy udržet naše vedení až do konce. To se nám bohužel i přes veškerou snahu našich hráček na hřišti nepodařilo a v 55. minutě jsme již nedokázaly odolávat jak tlaku soupeře tak i těm ostatním a hráčky Jindřichova Hradce se tak dostaly poprvé ve druhém poločasu do vedení. Třinácti odpískaným sedmimetrovým hodům se bohužel odolávat nedá a tak i přes veškerou naší snahu alespoň zápas zkorigovat na remízu jsme odjížděly domu bez bodu. Utkání se vydařilo hlavně Kristýně Vackové a Dominice Šindelářové, které se dokázaly prosazovat hlavně svými průniky až na brankoviště soupeře. Bohužel nám v některých fázích hry opět scházel důraz a větší agresivita před vlastním brankovištěm, čehož využívala hlavně střední spojka soupeře, která nám dělala největší potíže. Za obranou nepodala nikterak přesvědčivý výkon ani naše gólmanka. I tak byl určitě zápas pro nezaujatého diváka zajímavý a jsem ráda, že jsme dokázaly bojovat až do konce.

 

Nyní nás už čekají jen 3 poslední kola do konce sezóny a pokud chceme udržet první místo v naší skupině, tak už si žádné zaváhání nemůžeme dovolit. Napravit to můžeme hned v následujícím kole doma s Vršovicemi, se kterými se utkáme již po čtvrté v této sezóně. Každá podpora nám tedy určitě pomůže a dovede nás snad k dalším bodům, které potřebujeme.

 

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Vacková Kristýna 7, Hrnčárková Anna, Hurková Aneta 3, Houserová Petra, Kovaříková Olga 1, Pešková Olga 3, Holečková Kateřina 3/3, Šroubková Tereza 1, Šindelářová Dominika 5/1, Klégrová Klára 1

Aktualizováno Pátek, 02 Květen 2014 22:08
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.