Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Poslední výjezd mladší dorostenky zvládly

Poslední výjezd mladší dorostenky zvládly PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS
Čtvrtek, 15 Květen 2014 14:34

Poslední utkání na půdě soupeře čekalo v předposledním kole druhé ligy mladších dorostenek na celek Slavie Praha. Náš tým ve 13.kole nastoupil na palubovce Tachova a o tom, jak se mu vedlo, se můžete dočíst v článku.

13. kolo 2.ligy ml.d.: TJ Slavoj Tachov - DHC Slavia Praha 21:26 (12:13)

O víkendu nás čekal poslední výjezd v této sezóně a to na půdu nevyzpytatelného Tachova. Cílem byl nejen zisk dvou bodu a potvrzení prvního místa v naší skupině již kolo před koncem soutěže, ale i si poslední výjezd užít. První úkol se podařilo splnit, druhý už jen napůl. Do zápasu jsme vstoupily oproti soupeři aktivně a s chutí běhat. Bohužel nás celý první poločas velmi srážely nepřesnosti v přihrávkách při přechodu z obrany do útoku a tak jsme náš lehce získaný 3 gólový náskok nedokázaly navýšit a uklidnit se. Místo toho pomalu převzal otěže zápasu soupeř a začal využívat našich nepřesností a ke konci poločasu i neproměňování našich šancí a pomalu se vrátit do zápasu. Zaslouženě byl tak poločasový rozdíl pouze o jednu branku pro nás 13:12.

Ještě začátek druhé půle se nesl ve znamení konce té první a hra se hodně tahala. Pak nám ale soupeř daroval zhruba v polovině druhého poločasu hned dvakrát po sobě přesilovou hru, která nám pomohla se odpoutat na pětigolový rozdíl 20:15, který jsme si již dokázaly pohlídat a závěr zápasu si užít. Dneska nás podržely všechny spojky, které dokázaly soupeři dělat velké problémy jak střelbou z dálky, tak uvolněním na brankoviště. Obrana byla spíše o osobní statečnosti každé hráčky chtít ubránit střední spojku Tachova, která nám dělala největší problémy. To vše se nakonec podařilo a my už můžeme s chutí vyhlížet poslední zápas této sezóny na naší polubovce s týmem HC Plzeň.

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Vacková Kristýna 4, Hrnčárková Anna, Hurková Aneta 1, Houserová Petra 6, Kovaříková Olga 1, Holečková Kateřina 2/1, Šroubková Tereza 3, Šindelářová Dominika 6/1, Klégrová Klára 3.
Aktualizováno Čtvrtek, 15 Květen 2014 14:35