company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Poslední výjezd mladší dorostenky zvládly

Poslední výjezd mladší dorostenky zvládly PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Čtvrtek, 15 Květen 2014 14:34

Poslední utkání na půdě soupeře čekalo v předposledním kole druhé ligy mladších dorostenek na celek Slavie Praha. Náš tým ve 13.kole nastoupil na palubovce Tachova a o tom, jak se mu vedlo, se můžete dočíst v článku.

 

 

13. kolo 2.ligy ml.d.: TJ Slavoj Tachov - DHC Slavia Praha 21:26 (12:13)

 

O víkendu nás čekal poslední výjezd v této sezóně a to na půdu nevyzpytatelného Tachova. Cílem byl nejen zisk dvou bodu a potvrzení prvního místa v naší skupině již kolo před koncem soutěže, ale i si poslední výjezd užít. První úkol se podařilo splnit, druhý už jen napůl. Do zápasu jsme vstoupily oproti soupeři aktivně a s chutí běhat. Bohužel nás celý první poločas velmi srážely nepřesnosti v přihrávkách při přechodu z obrany do útoku a tak jsme náš lehce získaný 3 gólový náskok nedokázaly navýšit a uklidnit se. Místo toho pomalu převzal otěže zápasu soupeř a začal využívat našich nepřesností a ke konci poločasu i neproměňování našich šancí a pomalu se vrátit do zápasu. Zaslouženě byl tak poločasový rozdíl pouze o jednu branku pro nás 13:12.

 

Ještě začátek druhé půle se nesl ve znamení konce té první a hra se hodně tahala. Pak nám ale soupeř daroval zhruba v polovině druhého poločasu hned dvakrát po sobě přesilovou hru, která nám pomohla se odpoutat na pětigolový rozdíl 20:15, který jsme si již dokázaly pohlídat a závěr zápasu si užít. Dneska nás podržely všechny spojky, které dokázaly soupeři dělat velké problémy jak střelbou z dálky, tak uvolněním na brankoviště. Obrana byla spíše o osobní statečnosti každé hráčky chtít ubránit střední spojku Tachova, která nám dělala největší problémy. To vše se nakonec podařilo a my už můžeme s chutí vyhlížet poslední zápas této sezóny na naší polubovce s týmem HC Plzeň.

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková Veronika, Korbová Alice, Vacková Kristýna 4, Hrnčárková Anna, Hurková Aneta 1, Houserová Petra 6, Kovaříková Olga 1, Holečková Kateřina 2/1, Šroubková Tereza 3, Šindelářová Dominika 6/1, Klégrová Klára 3.
Aktualizováno Čtvrtek, 15 Květen 2014 14:35
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.