company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky vítězem soutěže

Mladší dorostenky vítězem soutěže PDF Tisk Email
Napsal uživatel SS   
Čtvrtek, 22 Květen 2014 17:52
Čtrnáctým kolem zakončily mladší dorostenky Slavie svoje účinkování v letošní sezóně druhé ligy. Závěrečné střetnutí proměnily v další vítězství a obsadily ve druhé lize první příčku.
2.liga ml.dorostenky, 14.kolo: DHC Slavia Praha - HC Plzeň 33:25 (17:9)
Poslední zápas sezóny jsme měly možnost sehrát na domácí půdě a před našimi fanoušky (rodiči). Stejně jako v zápase s Tachovem, byl cíl totožný i v tomto utkání. Vyhrát, předvést pěknou házenou a pozitivně zakončit tuto dlouhou sezónu. Všechny tři body se nám myslím povedly a tak diváci mohli shlédnout svižnou házenou, ve které jsme od prvních minut zápasu udávaly tempo my. Náš soupeř - HC Plzeň sice přijel v plném počtu, oproti našim 10 statečným, kteří tuto sezónu přežily, ani to jim ale nepomohlo. Už od prvních minut se nám dařilo bránit nejnebezpečnější hráčku soupeře - vysokou levou spojkou, k tomu přidala dobré zákroky brankařka Korbová a na útočné polovině se nám dařilo procházet až před brankoviště soupeře.  Postupem času se sice soupeř oklepal a začal být nebezpečný, nikdy se mu ale nepodařilo se nějak výrazně přiblížit. My naopak až na malé výpadky stále podávaly konstantní výkon a udržovaly si neustále odstup od soupeře a zápase dovedly do zdárného a zaslouženého konce. Tímto ještě jednou děkuji těm pár statečným, kteří tuto sezónu odchodily a odmakaly jak v tréninku, tak na hřišti a i věrným fanouškům, kteří nás drželi i v době, kdy se nám zrovna nedařilo. Teď už nás čeká jen zasloužený odpočinek a poté se znovu roztočí házenkářský kolotoč na novou sezónu :)

Sestava a branky: Hořáková  - Vacková 1, Hurková 3, Houserová 4, Kováříková 4, Korbová, Holečková 5, Šroubková 3, Šindelářová 10, Klégrová 3
Aktualizováno Čtvrtek, 22 Květen 2014 17:56
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.