Hlavní strana Dorostenky Juniorky Juniorky odstartovaly vítězně

Juniorky odstartovaly vítězně PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ
Pondělí, 22 Září 2014 16:05

V prvním kole prvni ligy žen nastoupily naše juniorky proti celku Havlíčkova Brodu. Ve druhé půli vyrovnané utkání nakonec slávistky vyhrály o tři branky a připsaly si první dva body. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče.

1. kolo 1.ligy žen: DHC Slavia Praha B - Havl.Brod 30:27 (17:12)

Utkání jsme začali v dobrém tempu a brzy jsme se ujali vedení 6:3. Pak jsme vyrobili několik tech. chyb a zhoršila se koncovka střelby. Po desetiminutovém výpadku jsme opět zlepšili obranou činnost a dávali jednoduché branky z protiútoku. V poločase jsme tak vedli 17:12.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s pozměněným obranným systémem a kladli důraz na získávání míče. Bohužel naše koncovka byla dvacet minut dost mizerná a tím jsme se dostávali pod tlak. Taktéž v obraně jsme tím pádem vyrobili zbytečná vyloučení a rázem jsme soupeře pustili do vedení. 23:21. Po oddechovém čase jsme se vrátili k zabezpečené obraně a vylepšenou koncovkou v závěru utkání jsme dokázali otočit nepříznivý stav a dovedli utkání do vítězného konce.

Vypichovat jednotlivce nebudu, protože na výkonu měl podíl celý tým, který pochválím za bojovnost a nasazení. Chyby které byly, si vykomunikujeme na tréninku a budeme pracovat dále na systémových věcech tak, aby všechny hráčky je měly zažité a mohly jsme se posouvat dále.

Sestava a branky Slavie: Kudláčková, Hlavová - Líbalová, Chlupová 4, Franková 9, Kolomazníková 2, Jačková T. 1, Nechvátalová 1, Novotná, Vélová, Pokorná 7, Pešková 1, Jedličková 5.

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2014 16:10