company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Juniorky odstartovaly vítězně

Juniorky odstartovaly vítězně PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ   
Pondělí, 22 Září 2014 16:05

V prvním kole prvni ligy žen nastoupily naše juniorky proti celku Havlíčkova Brodu. Ve druhé půli vyrovnané utkání nakonec slávistky vyhrály o tři branky a připsaly si první dva body. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

 

 

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče.

1. kolo 1.ligy žen: DHC Slavia Praha B - Havl.Brod 30:27 (17:12)

Utkání jsme začali v dobrém tempu a brzy jsme se ujali vedení 6:3. Pak jsme vyrobili několik tech. chyb a zhoršila se koncovka střelby. Po desetiminutovém výpadku jsme opět zlepšili obranou činnost a dávali jednoduché branky z protiútoku. V poločase jsme tak vedli 17:12.


Do druhého poločasu jsme nastoupili s pozměněným obranným systémem a kladli důraz na získávání míče. Bohužel naše koncovka byla dvacet minut dost mizerná a tím jsme se dostávali pod tlak. Taktéž v obraně jsme tím pádem vyrobili zbytečná vyloučení a rázem jsme soupeře pustili do vedení. 23:21. Po oddechovém čase jsme se vrátili k zabezpečené obraně a vylepšenou koncovkou v závěru utkání jsme dokázali otočit nepříznivý stav a dovedli utkání do vítězného konce.


Vypichovat jednotlivce nebudu, protože na výkonu měl podíl celý tým, který pochválím za bojovnost a nasazení. Chyby které byly, si vykomunikujeme na tréninku a budeme pracovat dále na systémových věcech tak, aby všechny hráčky je měly zažité a mohly jsme se posouvat dále.


Sestava a branky Slavie: Kudláčková, Hlavová - Líbalová, Chlupová 4, Franková 9, Kolomazníková 2, Jačková T. 1, Nechvátalová 1, Novotná, Vélová, Pokorná 7, Pešková 1, Jedličková 5.

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2014 16:10
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.