company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Také mladší dorostenky si připsaly druhé vítězství

Také mladší dorostenky si připsaly druhé vítězství PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP   
Úterý, 30 Září 2014 20:21

 

Ve druhém kole soutěže mladších dorostenek hostily naše hráčky celek Českých Budějovic. První poločas byl relativně vyrovnaný, abychom soupeři ve druhé půli definitivně utekli.

 

 

 

Mladší dorostenky - hodnocení trenérky Martiny Papežové

2.kolo: DHC SLAVIA PRAHA - LOKO ČESKÉ BUDĚJOVICE 27:16 (12:8)

 

V první m poločase jsme se v útoku lehce trápili. Tu jsme neproměnili nějakou šanci, tu jsme se netrefili z větší vzdálenosti, tu jsme vyrobili technickou chybu, tu jsme si nepřihráli do rychlého útoku, tu jsme nedali sedmimetrový hod. Prosazovali jsme se spíše díky rychlým útokům než nějakou oslnivou hrou v postupném útoku. Naštěstí jsme dobře bránili a soupeř se těžko dostával do zakončení a do šaten jsme šli s lehkým náskokem.

Druhý poločas už přinesl výrazné zlepšení, přidali jsme v postupném útoku, konečně jsme se trefili z větší vzdálenosti a dobrým pohybem dostávali i na brankoviště, kde jsme na rozdíl od prvního poločasu nezaváhali při zakončeni.

Základním kamenem úspěchu byla opět obrana, za kterou musím všechny pochválit a ještě vyzdvihnout Dominiku Šindelářovou, která od začátku velmi precizně pokryla střední spojku soupeře a tím narušovala součinnost budějovických spojek. Postupně se k ní přidalo celé družstvo a jen dvě obdržené branky za prvních dvacet minut druhého poločasu, pak rozhodli o našem výrazném vítězství.

 

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Vávrova – Vacková 1, Matošková, Venclová, Hendrychová 1, Novotná 4, Kováříková 2, Večeřová 5, Zvoničová 1, ‚Šindelářová 8, Slabá 5

 

 

Aktualizováno Úterý, 30 Září 2014 20:22
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.