company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Juniorky si připisují druhé vítězství

Juniorky si připisují druhé vítězství PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ   
Pondělí, 06 Říjen 2014 09:26

 

Ani druhé kolo žen neznamenalo pro naše juniorky problém a i v utkání proti Porubě vstřelily soupeři třicet a více branek. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

 

 

2.kolo 1.ligy žen: DHC Slavia Praha jun. - DHC Sokol Poruba 39:22 (20:10)

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče.

 

Potkali jsme se ze soupeřem, od kterého jsme čekali větší vzdor. Od prvního hvizdu jsme byli lepším celkem a to především v obranné fázi, podpořené velmi dobrým výkonem brankařek. Z toho jsme produkovali kvalitní rychlý útok jak z první tak druhé vlny. Když jsme se dostali do postupného útoku, tak náš spojkový řad dokázal ze všech pozic kvalitně zakončovat. Dobrou práci odvedly i pivotky, které se dostaly také do dobrých střeleckých pozic. Jen se občas potýkáme s horším zakončením, ale to budeme zlepšovat zápas od zápasu.


Jsem spokojen s tím, že tato utkání splňují to, co od toho očekáváme v podobě sehrání hráček z A týmu a zapracování mladých děvčat. To se nám zatím daří a doufám, že v tomto trendu budeme pokračovat. Herní praxe je nedílnou součástí tréninkového procesu, který děvčata poctivě absolvují týden co týden.

Sestava a branky Slavie: Kudláčková,Hlavová,Neubergová - Valentová 2,Líbalová 4,Jačková T. 4,Nechvátalová 3,Vélová 5,Pokorná 7,Pešková 4,Jedličková 2,Kordovská 8,Hynečková,Novotná.

Aktualizováno Pondělí, 06 Říjen 2014 09:28
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.