company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky První prohra juniorek

První prohra juniorek PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ   
Pondělí, 20 Říjen 2014 08:37

 

Ve třetím kole první ligy žen nestačily slávistické juniorky na soupeře z Kunovic. Na jeho palubovce podlehly rozdílem osmi branek. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

 

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče

3. kolo 1.ligy žen: SHK Kunovice - DHC Slavia Praha B 27:19 (15:10)

Do zápasu jsme nastoupili velmi bojácně. I přesto jsme dokázali být 25 minut velmi vyrovnaným soupeřem. V poločase jsme si upřesnili informace ohledně obrany a útoku a rázem jsme dokázali utkání srovnat na 18:18. Bohužel nám došly síly k obratu utkání. Převážně to bylo nesehraností týmu. Avšak musím děvčata pochválit za bojovnost především ve druhém poločase. Dnes jsme bohužel neměli na lepší výsledek, i když skóre narostlo v posledních minutách. Absolutorium zaslouží MÍŠA HILLEBRANDOVÁ, která svými zákroky držela 50minut tým pořád na dostřel. Podařilo se jí chytit i čtyři z pěti sedmimetrových hodů a předvedla několik dalších fantastických zákroků, obzvláště v době kdy jsme propadli v obraně. Bohužel kolikrát čelila i střelám z odražených střel, které jsme nedokázali pokrýt. Pro děvčata byl zápas velkým přínosem v podobě získaných zkušeností. Doufám, že děvčata po tomto utkání budou dále na sobě pracovat tak, abychom i bez výrazné podpory A týmu dokázaly proti zkušeným týmům bodovat.

 

Sestava a branky Slavie: Hillebrandová, Neubergová - Hynečková 2, Líbalová, Růžičková 3, Valentová 1, Jačková, Rezlerová 1, Kolomazníková, Hrsinová, Houserová 1, Vélová 6, Nechvátalová 5/4

Aktualizováno Pondělí, 20 Říjen 2014 08:37
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.