Hlavní strana Dorostenky Juniorky První prohra juniorek

První prohra juniorek PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ
Pondělí, 20 Říjen 2014 08:37

Ve třetím kole první ligy žen nestačily slávistické juniorky na soupeře z Kunovic. Na jeho palubovce podlehly rozdílem osmi branek. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče

3. kolo 1.ligy žen: SHK Kunovice - DHC Slavia Praha B 27:19 (15:10)

Do zápasu jsme nastoupili velmi bojácně. I přesto jsme dokázali být 25 minut velmi vyrovnaným soupeřem. V poločase jsme si upřesnili informace ohledně obrany a útoku a rázem jsme dokázali utkání srovnat na 18:18. Bohužel nám došly síly k obratu utkání. Převážně to bylo nesehraností týmu. Avšak musím děvčata pochválit za bojovnost především ve druhém poločase. Dnes jsme bohužel neměli na lepší výsledek, i když skóre narostlo v posledních minutách. Absolutorium zaslouží MÍŠA HILLEBRANDOVÁ, která svými zákroky držela 50minut tým pořád na dostřel. Podařilo se jí chytit i čtyři z pěti sedmimetrových hodů a předvedla několik dalších fantastických zákroků, obzvláště v době kdy jsme propadli v obraně. Bohužel kolikrát čelila i střelám z odražených střel, které jsme nedokázali pokrýt. Pro děvčata byl zápas velkým přínosem v podobě získaných zkušeností. Doufám, že děvčata po tomto utkání budou dále na sobě pracovat tak, abychom i bez výrazné podpory A týmu dokázaly proti zkušeným týmům bodovat.

Sestava a branky Slavie: Hillebrandová, Neubergová - Hynečková 2, Líbalová, Růžičková 3, Valentová 1, Jačková, Rezlerová 1, Kolomazníková, Hrsinová, Houserová 1, Vélová 6, Nechvátalová 5/4

Aktualizováno Pondělí, 20 Říjen 2014 08:37