company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Juniorky Juniorky poraženy, ale se vztyčenou hlavou

Juniorky poraženy, ale se vztyčenou hlavou PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ   
Úterý, 04 Listopad 2014 22:15

 

V šestém kole zajížděla slávistická juniorka do Otrokovic. Okleštěná sestava statečně vzorovala zkušenějším domácím, nakonec podlehla o čtyři branky.

 

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče.

6. kolo 1.ligy žen: TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha B 27:23 (15:12)

Zápas v Otrokovicích se dal přirovnat k utkání v Kunovicích, kde jsme hráli opět bez vyrazné podpory A týmu, který hostil doma Zoru Olomouc. Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané a před závěrem prvního poločasu jsme našimi chybami a mizernou koncovkou ve vyložených šancích dovolili soupeřkám odskočit na rozdíl tří branek. V poločase jsme si vysvětlili chyby a bohužel se stal pravý opak. První desetiminutovku jsme prohráli 7:2 a zdálo se, že bude výsledek ještě horší než v Kunovicích. Snažili jsme se v time outu přeorganizovat naší obranu tak aby jsme získali míče a mohli dávat laciné branky z protiútoku. Jenže ani to se nám nedařilo a po 20 minutách jsme prohrávali o 10 branek. Za situace kdy vše vypadalo na ručník, jsme vzali poslední time out a pokusili jsme se o nemožné. Změnou obrany a změnou útočného systému jsme poslední desetiminutovku odehráli jako zkušený tým a vyhráli ji 7:1! Ale bohužel to nestačilo na lepší výsledek.


Děvčata chci pochválit za obrovskou bojovnost a nasazení. Jen škoda výpadku na začátku druhého poločasu.

Sestava: Kudláčková,Hlavová - Nechvátalová 3, Rezlerová 6, Kolomazníková 3, Jačková T. 1, Valentová 1, Houserová 2, Hynečková 7.

Aktualizováno Úterý, 04 Listopad 2014 22:38
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.