Hlavní strana Dorostenky Juniorky Juniorky poraženy, ale se vztyčenou hlavou

Juniorky poraženy, ale se vztyčenou hlavou PDF Tisk Email
Napsal uživatel RŘ
Úterý, 04 Listopad 2014 22:15

V šestém kole zajížděla slávistická juniorka do Otrokovic. Okleštěná sestava statečně vzorovala zkušenějším domácím, nakonec podlehla o čtyři branky.

Hodnocení trenéra Richarda Řezáče.

6. kolo 1.ligy žen: TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha B 27:23 (15:12)

Zápas v Otrokovicích se dal přirovnat k utkání v Kunovicích, kde jsme hráli opět bez vyrazné podpory A týmu, který hostil doma Zoru Olomouc. Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané a před závěrem prvního poločasu jsme našimi chybami a mizernou koncovkou ve vyložených šancích dovolili soupeřkám odskočit na rozdíl tří branek. V poločase jsme si vysvětlili chyby a bohužel se stal pravý opak. První desetiminutovku jsme prohráli 7:2 a zdálo se, že bude výsledek ještě horší než v Kunovicích. Snažili jsme se v time outu přeorganizovat naší obranu tak aby jsme získali míče a mohli dávat laciné branky z protiútoku. Jenže ani to se nám nedařilo a po 20 minutách jsme prohrávali o 10 branek. Za situace kdy vše vypadalo na ručník, jsme vzali poslední time out a pokusili jsme se o nemožné. Změnou obrany a změnou útočného systému jsme poslední desetiminutovku odehráli jako zkušený tým a vyhráli ji 7:1! Ale bohužel to nestačilo na lepší výsledek.

Děvčata chci pochválit za obrovskou bojovnost a nasazení. Jen škoda výpadku na začátku druhého poločasu.

Sestava: Kudláčková,Hlavová - Nechvátalová 3, Rezlerová 6, Kolomazníková 3, Jačková T. 1, Valentová 1, Houserová 2, Hynečková 7.

Aktualizováno Úterý, 04 Listopad 2014 22:38