company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Druhá půle lepší té první

Druhá půle lepší té první PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP   
Čtvrtek, 06 Listopad 2014 10:13

 

V šestém kole podzimní části ligy mladších dorostenek se střetl náš tým v pražském derby s celkem Kobylis. Jak utkání dopadlo si můžete přečíst v článku.

 

 

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

Mladší dorostenky: DHC SLAVIA PRAHA - SOKOL KOBYLISY 31:22 (15:13)

 

Ve velmi slušné atmosféře se odehrál nedělní zápas mladších dorostenek. Úvod utkání vyšel lépe soupeři, který do utkání vstoupil s odhodláním nedat nám nic zadarmo. My jsme se prvních dvacet minut rozehrávali a nemohli se dostat do tempa. Nedařilo se nám především v obraně, která byla v předchozích zápasech naším opěrným bodem, v útoku jsme stříleli z nepřipravených pozic nebo vyráběli zbytečně technické chyby. Teprve ve druhé polovině prvního poločasu se naše hra zlepšila a výsledek utkání se pomalu obracel, ale až na začátku druhého poločasu jsme se dostali do herní pohody. To se nám podařilo dobrou obrannou prací dostat soupeře pod tlak, získat několik míčů a rychlým přechodem do útoku vybudovat drobný náskok. V závěru utkání už jsme postupně zvyšovali náš náskok i dobrou hrou v postupném útoku. Pozitivním jevem zápasu bylo to, že se našim křídlům pomalu daří najít správný okamžik na vyběhnutí do rychlého útoku první vlny.

 

Sestava Slavie: Hořáková, Marvanová – Matošková, Venclová 1, Kováříková 2, Večeřová 4, Svobodová 6, Zvoničová 1, Klégrová 2, Šindelářová 8, Slabá 6, Gavláková 1, Nováková, Šimánková

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Listopad 2014 10:14
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.