Vítězná odveta PDF Tisk Email
Napsal uživatel MČ
Pondělí, 24 Listopad 2014 23:02

V předposledním kole ligy starších dorostenek se v naší sportovní hale odehrál souboj o celkové prvenství. Hostili jsme družstvo Sokola Písek, na jehož půdě jsme utrpěli jedinou porážku v dosavadním průběhu soutěže.

Hodnocení trenéra Michala Červenky.

9. kolo: DHC Slavia Praha - Sokol Písek 28:21 (17:12)

Po potvrzení postupu v minulém kole mohl tento zápas postrádat náboj. Z naší strany se tak nestalo. Od začátku bylo jasné, že toužíme po odvetě. Především soustředěný obranný výkon nám umožnil od začátku jít za svým cílem. A protože jsme dokázali oproti prvnímu vzájemnému měření sil dávat branky z rychlého útoku, skóre v náš prospěch rostlo. Před poločasem to bylo o sedm branek v náš prospěch. Zvládli jsmek vstup do druhého poločasu a tak zádrhel přišel v jeho polovině. S bojovností to v té chvíli přehnala P.Novotná a byla vyloučena do konce zápasu. Soupeř využil naší dezorientace snížil na rozdíl třech branek (21:18). Půdu pod nohama nám pomohly najít brankářky, které zlikvidovaly jak sedmičku (Hillebrandová), tak i další šance ze hry (Neubergová). Po dvou nezdarech proměnily dvě slepené sedmičky Houserová a Klégrová a to nám přineslo klid do koncovky. Díky takticky dobře a ukázněně sehrané poslední desetiminutovce už jsme nepřipustili žádné drama. Tímto výsledkem jsme potvrdili své postavení. Tak jako ve všech našich úspěšných vystoupeních jsme se opřeli o kvalitní defenzívu a rychlý přechod do útoku. Dnes jsme k tomu přidali i pořádnou dávku taktické kázně.

Sestava: Hillebrandová, Neubergová - Svobodová, Konfrštová, Kovaříková, Růžičková Líbalová, Rakovanová, Klégrová, Šindelářová, Novotná P., Hurková, Houserová, Novotná A.

Aktualizováno Pondělí, 24 Listopad 2014 23:02