Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Mladší dorostenky stále neporaženy

Mladší dorostenky stále neporaženy PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP
Čtvrtek, 27 Listopad 2014 00:50

Ani deváté kolo nepřineslo zaváhání v týmu mladších dorostenek. Ty se utkaly s týmem Písku. V jeho středu zářila jediná hráčka a ani její skvělý výkon na porážku Slavie nestačil.

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

9.kolo podzim ml.dorostenky: DHC SLAVIA PRAHA - SOKOL PÍSEK 34:23 (17:10)

SLAVIA – SÁRA 34:17

Po pohárovém utkání Dukly byl v hale velký zmatek, rozvička byla velmi improvizovaná, ale přesto jsme se dokázali na začátek utkání připravit, což byl náš první úkol. Druhý úkol pro tento zápas bylo hrát s chutí a bavit se s házenou, to se nám taky podařilo. Celý zápas se nesl v napjatém očekávání, kolik nám dá Sára Kovářová branek. Přestože jsme ji párkrát dokázali ubránit, přestože naše brankařka proti ní měla dost dobrých zákroků, její účet se zastavil na čísle 17. Bohužel pro Písek se k ní nikdo další nepřidal a ostatní hráčky vstřelily dohromady 6 branek.

První poločas se nám výrazně dařil přechod do rychlého útoku jak z první tak z druhé vlny. V postupném útoku jsme se dokázaly prosazovat proti vysunuté obraně soupeře dobrým pohybem a nápaditou hrou. Druhý poločas se nám podařilo při obraně 1:5 více eliminovat brankostroj Sáry Kovářové a utkání dohrávaly bez vážnějších problémů a zranění.

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Marvanová – Matošková, Vacková 1, Matošková, Venclová 2, Novotná 3, Nováková 5, Kováříková 2, Gavláková 1, Šimánková 1, Večeřová 7, Zvoničová 1, Šindelářová 7, Slabá 4

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Listopad 2014 00:51