Hlavní strana Dorostenky Starší dorostenky Dohráno – body z povinnosti

Dohráno – body z povinnosti PDF Tisk Email
Napsal uživatel MČ
Úterý, 02 Prosinec 2014 22:32

I v posledním kole své soutěže starší dorostenky uspěly. Jejich utkání, které nemohlo nic změnit na jejich postavení v tabulce, však neslo všechny atributy utkání z povinnosti.

Hodnocení trenéra Michala Červenky.

10. kolo: Házená Jindřichův Hradec – DHC Slavia Praha 20:27 (11:12)

Jaké to byly? Opatrnost (hlavně aby se mi nic nestalo), pomalost (abych se moc neunavila), malá bojovnost (a tím pádem prostupná obrana), nedůslednost (proč trefovat branku?!), soustředěnost na výkon jiných a nikoliv na svůj (častá kritika rozhodčích, protihráček) a celková lenost (ono to přeci musí přijít samo) některých hráček. To všechno společně s ne zrovna optimálním zdravotním stavem poznamenalo náš výkon. Bylo by jednoduché říct, že stačilo čtvrt hodiny před koncem přepnout na vyšší rychlostní stupeň a bylo po dramatu, ale tak to není. I přesto, že jsme po celý zápas vedli, dlouho se nám nedařilo dosáhnout kýženého náskoku, který by na nám do rukou přihrál klid. V prvních pěti minutách jsme na jediný soupeřův gól odpověděli sprškou našich šancí. Bohužel neúspěšných. Pak jsme v rychlém sledu odnesli ze hřiště Rakovanovou a Neubergovou. Vždy pro zranění hlavy. Naše hra se znovu rozpadla. Hledali jsme se ještě chvíli ve druhém poločase. Pak nám domácí dali první šanci – pustili nás do vedení 16:13. Zdálo se, že je hotovo. Omyl – série našich vyloučení nás o náskok připravila a od stavu 18:17 pro nás se schylovalo k dramatu. Proč k němu nedošlo? Jednoduše proto, že jsme využili krátkou chvilku naší přesilovky a zrychlili hru. S každým gólem přicházel na naše ruce klid. Náš trhák se zastavil až na stavu 23:17. Díky tomu jsme mohli alespoň posledních deset minut dohrát v poklidu.

Sestava a branky: Hillebrandová, Neubergová – Kováříková, Růžičková, Líbalová, Rakovanová, Klégrová, Hrsinová, Novotná P., Hurková, Houserová, Novotná A.

Aktualizováno Úterý, 02 Prosinec 2014 22:34