company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Proti Zlínu jsme podali špatný výkon

Proti Zlínu jsme podali špatný výkon PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP   
Úterý, 24 Únor 2015 15:15

 

Velmi špatný výkon předvedli mladší dorostenky v domácím utkání proti Zlínu, se kterým se utkaly v rámci čtvrtého kola jarní části soutěže první ligy mladších dorostenek. Hodnocení trenérky čtěte v článku.

 

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

1.liga ml.dorostenky: DHC SLAVIA PRAHA – HC Zlín 17:26 (7:11)

Velmi špatný výkon předvedly mladší dorostenky v domácím utkání proti Zlínu. Soupeř nastoupil oproti předchozím utkáním v silnější sestavě a od začátku utkání byl lepší. Nám se nedařilo především v útočné fázi, kdy jsme se nedokázali prosadit přes aktivní obranu soupeře. Málo pohybu, málo důrazu v osobních soubojích, nejistota v proměňování šanci a spousta, ale opravdu spousta technických chyb… Pro srovnání v Ostravě 10 technických chyb za zápas, proti Zlínu 22 technických chyb. Naše chyby soupeř dokázal využít v přechodu do rychlého útoku a k dávání jednoduchých branek. Naše obrana proti jejich postupnému útoku nebyla až tak špatná, jednoduché branky však dávaly soupeři klid a pohodu a když se mu v určitých fázích v postupném útoku nedařilo, tak si pomohl rychlým útokem.

Tak jako jsme minulý týden kolektivně vyhráli, tak jsme tento víkend kolektivně prohráli. Nemá cenu hledat chybu v porážce někde jinde…. v divácích, v zimě, v rozhodčích nebo trenérech, ale jenom a jenom sami v sobě. A už vůbec nám nepomůže, když budeme tvrdit, že za to, že jsme prohráli může jedna hráčka nebo dvě hráčky, protože jsme hráli špatně všichni a musíme se k tomu tak postavit… na technických chybách jsme podíleli všichni a na neproměněných šancích také.

Výsledky posledního kola ukazují, že v této soutěži může každý prohrát s každým a každý každého porazit. Takže respekt ke všem soupeřům nám musí vydržet až do 24. května a pokora k našim výkonům po posledním utkání také…

Sestava a branky: Hořáková, Marvanová – Vacková 1, Venclová, Hendrychová, Novotná 3, Kováříková 2, Šimánková, Večeřová 2, Zvoničová 2, Šindelářová 3, Slabá 2, Klégrová 2

 

 

 

 

 

Aktualizováno Úterý, 24 Únor 2015 15:15
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.