Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Pražské derby v klidu a bez emocí

Pražské derby v klidu a bez emocí PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP
Středa, 04 Březen 2015 22:46

Naše mladší dorostenky v rámci dalšího kola ligy mladších dorostenek nastoupily k zápasu s druhým pražským celkem, týmem Hájů Praha. Jak utkání dopadlo si můžete přečíst v hodnocení trenérky.

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

Ml.dorostenky: DHC Slavia Praha – HC Háje JM Praha 19:14 (11:6)

Na začátek patří poděkování soupeři, který po letní přestupové anabázi a emocionálních výstupech vůči Slavii, i díky změnám ke kterým u něj během podzimní části došlo, přistoupil k utkání bez negativních emocí. Utkání se tak odehrálo v klidné atmosféře, jak mezi trenéry, tak mezi hráčkami.

Nám se povedl začátek utkání, počáteční vedení 5:0 jsme vlastně udrželi až do konce. V první půli se nám dařil přechod do rychlého útoku, ale proměňování vyložených šancí nebylo optimální, tak rozdíl ve skóre nebyl vyšší. V druhé půli se soupeř držel excelentními střelami z dálky Krausové na dosah a my se těžko prosazovali proti důsledně zatažené obraně soupeře. Pomohli jsme si opět rychlým útokem, který přes specifické podmínky, které má soupeřova hala, byl naší silnou zbraní.

Výkon především v druhé půli nebyl optimální, nicméně po celý zápas jsme byli ve vedení a díky dobré obraně a rychlému útoku jsme zápas dotáhli do vítězného konce…

Příští zápas se však musíme v postupném útoku zlepšit, 19 branek už nebude muset na vítězství stačit…

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Marvanová – Vacková 1, Matošková, Svobodová 3, Novotná 3, Šimánková, Večeřová 1, Šindelářová 3, Zvoničová 4, Slabá 4, Klégrová

Aktualizováno Středa, 04 Březen 2015 22:46