company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Rozuzlení přinesla závěrečná čtvrthodina

Rozuzlení přinesla závěrečná čtvrthodina PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP   
Čtvrtek, 12 Březen 2015 09:00

Naše mladší dorostenky se v rámci šestého kola jarní části utkaly s týmem Plzně. Dlouho nebylo rozhodnuto o tom, který tým si z utkání odnese dva body. Komentář k zápasu čtěte v článku.

 

1.liga ml.dorostenky, jaro: DHC SLAVIA PRAHA - DHC PLZEŇ 24:17 (12:14)

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

Dramatické a vyrovnané utkání, které se rozhodlo až v závěru druhého poločasu. Ještě ve 46. minutě byl stav 16:16, teprve osm branek v řadě rozhodlo o našem vítězství. Soupeř hrál sympatickou a živou házenou se spoustou střel ze střední vzdálenosti. Především v prvním poločase byla jeho úspěšnost střelby vysoká a zaslouženě vyhrál první poločas. Ve druhém poločase se naše obrana zlepšila, byla důraznější a pohyblivější ,a pokud se soupeř dostal do zakončení, tak nás podržela brankářka. Jen 3 branky za druhý poločas, 16 chycených střel a 81% úspěšnost brankářky hovoří za vše. Pozitivní bylo, že ač se nám na konci prvního poločasu a začátku druhého poločasu příliš nedařilo v útoku, dokázali jsme bojovností a zarputilostí výsledek otočit a nakonec vyhrát pro soupeře trochu nespravedlivě vysokým rozdílem.

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Marvanová – Vacková 3, Venclová, Svobodová 4, Novotná 2, Šimánková, Večeřová 5, Zvoničová 3, Slabá 4, Klégrová 3, Nováková

 

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Březen 2015 09:06
 

Navštivte nás:

Partneři dorostenek
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.