Hlavní strana Dorostenky Mladší dorostenky Rozuzlení přinesla závěrečná čtvrthodina

Rozuzlení přinesla závěrečná čtvrthodina PDF Tisk Email
Napsal uživatel MP
Čtvrtek, 12 Březen 2015 09:00

Naše mladší dorostenky se v rámci šestého kola jarní části utkaly s týmem Plzně. Dlouho nebylo rozhodnuto o tom, který tým si z utkání odnese dva body. Komentář k zápasu čtěte v článku.

1.liga ml.dorostenky, jaro: DHC SLAVIA PRAHA - DHC PLZEŇ 24:17 (12:14)

Hodnocení trenérky Martiny Papežové.

Dramatické a vyrovnané utkání, které se rozhodlo až v závěru druhého poločasu. Ještě ve 46. minutě byl stav 16:16, teprve osm branek v řadě rozhodlo o našem vítězství. Soupeř hrál sympatickou a živou házenou se spoustou střel ze střední vzdálenosti. Především v prvním poločase byla jeho úspěšnost střelby vysoká a zaslouženě vyhrál první poločas. Ve druhém poločase se naše obrana zlepšila, byla důraznější a pohyblivější ,a pokud se soupeř dostal do zakončení, tak nás podržela brankářka. Jen 3 branky za druhý poločas, 16 chycených střel a 81% úspěšnost brankářky hovoří za vše. Pozitivní bylo, že ač se nám na konci prvního poločasu a začátku druhého poločasu příliš nedařilo v útoku, dokázali jsme bojovností a zarputilostí výsledek otočit a nakonec vyhrát pro soupeře trochu nespravedlivě vysokým rozdílem.

Sestava a branky Slavie: Hořáková, Marvanová – Vacková 3, Venclová, Svobodová 4, Novotná 2, Šimánková, Večeřová 5, Zvoničová 3, Slabá 4, Klégrová 3, Nováková

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Březen 2015 09:06