company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Dorostenky Starší dorostenky Starší dorostenky v polovině soutěže

Starší dorostenky v polovině soutěže PDF Tisk Email
Napsal uživatel MČ   
Čtvrtek, 26 Březen 2015 10:59

Po polovině nejvyšší soutěže starších dorostenek jsou slávistické hráčky na 6. místě. Jistě to není umístění, které by nás uspokojovalo. Pouhé jedno vítězství nám však neumožňuje pomýšlet výše. Co nám ukázalo šest odehraných utkání?

 

Především to, že bez patřičného odhodlání, koncentrace a sebedůvěry nemůžeme v této silné konkurenci pomýšlet na úspěch. Všechny tyto atributy jsou pak na hřišti na první pohled patrné. Náš výkon má energii, bojujeme a tak jsme schopni nahradit jiné herní výpadky. Že to tak jde, jsme se přesvědčili. Bohužel jen v několika náznacích. Častěji nás potkával nesoulad slov a činů. V šatně a na chodbě jsme odhodláním, vůlí a chutí něco udělat s nepříznivým výsledkem překypovali. Jen co jsme vstoupili na hřiště, stali jsme se obětí vlastních chyb a nedůsledností. Jakých? Především časté vylučování. V pěti zápasech jsme byli častěji vylučováni. Téměř vždy ve chvíli, kdy se soupeř (podle svých slov) uchýlil k tvrdší hře, vyloučených začalo přibývat na naší straně. Další je vysoký počet nevynucených technických chyb a nedůsledná koncovka. A odtud je kousek ke ztrátě odvahy a sebedůvěry.

 

Stručně:

HK Veselí n. M. - Slavia 25 : 17

Vlivem špatné koordinace na vyšší úrovni jsme k utkání cestovali jen v nejnutnějším počtu, takže výsledek je v konečném důsledku milosrdný. I když v půli to bylo téměř vyrovnané.

DHK Baník Most - Slavia 20 : 27

Vítězství se těžce rodilo, ale narodilo, i když až v poslední desetiminutovce.

Slavia - Zlín 26 : 33

Jasně nejslabší utkání, v kterém se soupeři dařilo téměř vše a nám téměř nic.

Písek - Slavia 22 : 19

Naše typické utkání, ve kterém jsme se drželi do té doby, než nám soupeř v téměř desetiminutové souvislé přesilovce utekl až na rozdíl šesti branek a pak už to bylo těžké.

Slavia - SVŠ Plzeň 26 : 27

Naše jednoznačně nejlepší utkání, ve kterém jsme zjistili, že by to šlo, že to umíme. K vítězství chyběl kousek nebo také lze říct čtyři individuální chyby v posledních deseti minutách.

Olomouc - Slavia 37 : 22

Proti soupeři, jehož soupiska byla plná reprezentantek, jsme si dovolili přepych a ještě dokázali naše družstvo ještě omladit. Bylo to příliš, nicméně výkon dopředu nebyl ustrašený, výkon dozadu byl bojácný a bez osobní statečnosti.

 

Co dodat? Snad jen, že věříme, že to přijde. Samo však určitě ne. Musíme jít případnému štěstí pokorně naproti. Začít od odhodlání, víry ve své schopnosti. To si přenést ze šatny na hřiště tak, aby z naší bojovnosti šel strach. Na něm pak vystupovat jako jeden tým a rvát se o každý míč. Hru zrychlit na úroveň maximálního rizika. A věřit, že co nejvíce hráček předvede výkon nad svých obvyklým průměrem. Jen tak přijde zasloužená odměna v podobě bodového zisku. Cesta je to těžká, ale zase není tak dlouhá.

 

V zápasech se vystřídaly tyto hráčky:

Brankářky: Hillebrandová, Neubergová, Hořáková

Křídla: Kováříková, Svobodová, Konfrštová, Motejlová, Šroubková, Růžičková, Zvoničová

Pivoti: Líbalová, Rakovanová, Večeřová

Spojky: Klégrová, Šindelářová, Novotná P., Hurková, Houserová, Novotná A., Vacková, Slabá

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Březen 2015 11:06
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.