Hlavní strana Ženy Aktuality Český pohár – 3. kolo: 20:5 po poločase, 40:12 na konci. Nebylo co řešit

Český pohár – 3. kolo: 20:5 po poločase, 40:12 na konci. Nebylo co řešit PDF Tisk Email
Čtvrtek, 17 Listopad 2016 21:44

Házenkářky Slavie Praha potvrdily roli favoritek a ve třetím kole Českého poháru zvítězily v Turnově nad místní TJ 40:12 po poločase 20:5.

Svěřenkyně trenérky Petry Vítkové rozhodly o svém postupu přes vedoucí tým druhé ligy – skupiny západ během devíti minut. Po nic vedly 5:0, po dalších šesti minutách již 9:1.

„V dnešním zápase jsme potvrdili roli favorita, když jsme byli schopní jim dát 40 gólů. Těší mě, že se na hřiště se dostaly všechny hráčky,“ komentovala Petra Vítková a doplnila k průběhu utkání: „V obraně jsme si vyzkoušeli trpělivost. Dokázali jsme zastavit jejich akce. V útočných činnostech jsme si vyzkoušeli rychlý protiútok a jednoduché zakončení.“

Vítková také složila poctu soupeřkám: „Musím uznat, že jejich chuť a bojovnost hrát byla vzorová a za to jim skutečně patří dík.“

Poslední letošní interligové střetnutí odehrají slávistky v neděli od 17.00 hodin v Edenu proti Dusle Šala.

TJ Turnov – Slavia Praha 12:40 (5:20)

Nejvíce branek Turnova: Ševrovoá 6/3, Aissi 2.

Sestava a branky Slavie: Kudláčková, Hillebrandová – Líbalová 1, Motejlová 5, Rezlerová 1, Pešková 2, T. Novotná 2, Večeřová 1, Kordovská 6, P. Novotná 3, Pokorná 6/1, E. Svobodová 3, M. Svobodová 3, Galušková 6/1, Šetelíková 1, Chlupová. Trenéři: Vítková, Václavek.

Rozhodčí: Blanar, Haramul. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 3:2. Červená karta: Poláková (Turnov). Diváci: 200.

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2016 21:47