company logo
company logo

Generální partner

Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Nebojte se nových věcí! Nakupujte a podpořte svůj klub, náš klub. Slavii

Nebojte se nových věcí! Nakupujte a podpořte svůj klub, náš klub. Slavii PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 17:38

 

Slavia Praha se připojila k projektu myGIVT. Díky němu mohou fanoušci, přátelé, známí, kamarádi, prostě kdokoliv podpořit klub, aniž by zaplatili něco navíc při svých běžných nákupech a útratách na internetu. Stačí jen myslet na to, že pomohu, pokud začnu svůj internetový nákup na stránce dhcslavia.cz

 

Ne, nebojte se. Nejde o žádný podvod nebo tzv. letadlo. „Prostě jsme se jen domluvili se společností myGIVT, která se zabývá internetovými obchody a odstartovali jsme vzájemnou spolupráci. A ti, kteří do svého oblíbeného internetového obchodu vstoupí přes web a doménu dhcslavia.cz, klub zároveň podpoří, protože z jejich utracené, ale nenavýšené částky, získá část právě Slavia,“ vysvětluje předseda klubu Richard Toman.

 

Jak to tedy funguje? Chystáte se na cesty a obvykle sháníte ubytování třeba přes booking,com? Fajn. A pokud nezapomenete a budete mít v hlavě, že kromě svého bydlení můžete podpořit také svůj klub, tedy DHC Slavia, tak jděte právě na její internetovou stránku dhcslavia.cz a v horní liště v kolonce Vybrat e-shop, najeďte na booking.com, následně vpravo v zeleném rámečku dejte Pokračovat. Uvidíte, že jste přesměrování na standardní web booking.com a přitom zjistíte, že z vašeho „nákupu“ získá 2,5 procenta Slavia Praha. A to aniž byste vy platili něco navíc.

 

Chce to jen myslet na svůj klub a uvědomit si, že z jeho webu nakoupím, zařídím zájezd, obstarám mnoho věcí. A ještě pomohu.

 

„myGIVT je nástroj, díky kterému fanoušci můžou podpořit svůj oblíbený klub, aniž by museli zaplatit cokoliv navíc. Nenutíme nikoho nakupovat nic navíc. Když už to ale dělá, ať to udělá pro vás. Fanoušek nakoupí velmi jednoduše na 2 kliky, bez vstupních investic. A skutečně nezaplatí ani korunu navíc,“ říká Adam Pastyřík z myGIVT.

 

Kdo by neznal společnosti jako Baťa, Tescoma, Invia, Čedok, Parfums, Dáme jídlo, kasa.cz, zoot.cz? Tyto obchody, cestovní kanceláře a poskytovatelé služeb se zapojili do projektu myGIVT. Je jich 300 a bude jich přibývat.

 

Takže děkujeme, že Vaše nákupy začínají na www.dhcslavia.cz

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Listopad 2016 17:40
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.