company logo
company logo

Generální partner

Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Petra Čumplová a současné reprezentantky rozdávaly dárky nejmenším slávistkám

Petra Čumplová a současné reprezentantky rozdávaly dárky nejmenším slávistkám PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pondělí, 19 Prosinec 2016 10:42

 

Tradice se nemění. Navíc je čas vánoc, takže stejně jako vždy, tak i letos pozvalo vedení DHC Slavia Praha všechny své hráčky, ty nejmladší i v doprovodu rodičů, na vánoční setkání, letos přímo na palubovku sportovní haly SK Slavie.

 

„V předvánočním čase se přece přátelé mají setkávat, proto jsme tady a také se v této době nehrají žádné soutěže ani turnaje,“ uvítal a vysvětlil předseda DHC Slavia Richard Toman, proč se vánoční besídka konala „již“ 15. prosince. V následujícím týdnu totiž A-tým Slavie čeká čtvrtfinále Českého poháru.

 

 

Slávistická legenda Petra Čumplová-Kheková a předseda DHC Slavia Richard Toman.

 

Setkání se neslo ve vánočním duchu, na svátečních prostřených stolech se rozsvítily svíčky, o občerstvení se postarali rodiče a každé jednotlivé družstvo mělo za úkol připravit pohoštění pro ostatní, na hrací ploše nechyběl ani vánoční stromeček…

 

A přestože se večírek nesl ve vánočním duchu, došlo i na čistě házenkářské „věci“. A bylo proč. „Velice rád jsem veřejně poděkoval Kamile Kordovské, Petře Kudláčkové a Aleně Stellnerové-Šetelíkové za vynikající reprezentaci Slavie a České republiky na mistrovství Evropy ve Švédsku, kde byly skutečnými oporami týmu. Celé družstvo podalo na šampionátu mimořádný a statečný výkon a jsme hrdí, že v nominaci bylo 11 hráček, které oblékaly slávistický dres,“ popsal současné reprezentantky Richard Toman. A nebyl sám. Také všichni přítomní poděkovali bouřlivým potleskem.

 

Management klubu připravil pro všechny dárek v podobě pexesa, na kterém jsou vyobrazeny ikony slávistické házené. Nejen současné hráčky, ale i ty z dalších kategorií.

 

„Abych nenudil hosty nějakým dlouhým proslovem, pozval jsme k mikrofonu snad největší házenkářskou legendu, která oblékala červenobílý dres – Petru Čumplovou-Khekovou. Chceme, aby naše nejmladší hráčky měly vzory nejen v současných reprezentantkách, ale aby se seznámily s takovými osobnostmi, jakou je právě Petra. Nemohly uvěřit, že tato vzrůstem malá žena dala v reprezentaci neuvěřitelných 939 branek, že stihla vystudovat právnickou fakultu, hrát v zahraničí, mít rodinu, dvě děti a v současné době stále ještě hrát závodně házenou,“ komentoval jednu z velkých událostí vánočního večera DHS Slavia Richard Toman.

 

 

 

Trenérka A-týmu Petra Vítková a trenérka starších žákyň Petra Freislerová.

 

Kamila, Petra a Alena společně s další Petrou rozdávaly dárky hráčkám jednotlivých kategorií a podepisovaly hráčské kartičky. Večer pokračoval společenskými hrami, do kterých se zapojovaly hráčky všech kategorií a závěrečnou diskotékou.

 

 

Házenkářské žákyně ši prohlížejí dárky na vánočním setkání.

 

„Taková setkání mají pro nás velký význam, mohou se seznámit a popovídat si příslušníci všech věkových kategorií. Mezi hosty byli například Miloslav Škarda, který přivedl slávistky k poslednímu federálnímu titulu v roce 1992 nebo dlouholetý ředitel SK Slavia Praha Petr Pína, který získal s našimi děvčaty poslední mistrovský titul v sezoně 2009/10,“ doplnil Richard Toman a uzavřel: „Všem rodičům, kteří se na akci podíleli, patří velké poděkování! Stejně jako za celoroční spolupráci a pomoc při výchově budoucnosti DHC Slavia. Vidíme, že to má smysl, že je pak radost se dívat na výkony, které naše hráčky, ač současné nebo bývalé podávají v národním dresu. Šťastné a veselé. A samozřejmě především zdraví v novém roce.“

 

 

Někdy se vánoční dárky i losují. Ale radost z nich mají všichni.

 

Kompletní fotogalerii Ladislava Nussbauera z vánoční akce DHC Slavia Praha najdete ZDE

 

Foto: Ladislav Nussbauer 4x

 

Aktualizováno Pondělí, 19 Prosinec 2016 14:07
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.