company logo
company logo

Generální partner

Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Cesta do finále Českého poháru vede přes Porubu

Cesta do finále Českého poháru vede přes Porubu PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 22 Prosinec 2016 12:40

 

Slavia Praha – Sokol Poruba. Ženská klasika dvou špičkových týmů v semifinále Final4 Českého poháru. Hraje se v úterý 27. prosince od 17.00 hodin v Městské sportovní hale v Jindřichově Hradci. Ve druhém semifinále se utkají Baník Most a HC Zlín. Dorostenky Slavie narazí ve svém semifinále na Zlín. V kategorii žen se o bronz nehraje, v dorostenkách ano. Vítězný tým Českého poháru žen získá prémii 100 tisíc korun, medailistky mezi dorostenkami berou 15, 10 a 5 tisíc korun.

 

„Co se dá dělat. Mohl to být Zlín, ale… Takto to bude o momentální formě, protože s Porubou většinou hrajeme gól plus, gól mínus. A jistota vítězství tam prostě není,“ komentovala los trenérka A-týmu Slavie Petra Vítková, která dala po středečním čtvrtfinále hráčkám sváteční volno do 26. prosince. Na Štěpána se trénuje od 18 hodin v Edenu. O den později dopoledne následuje závěrečný trénink a příprava na Porubu a přesun do Jindřichova Hradce.

 

„Tím, že nemusíme cestovat jako Poruba přes celou republiku, je malá výhoda na naší straně,“ poznamenala Vítková a k přípravě na soupeře podotkla: „Podíváme se na interligový zápas z této sezony, který jsme v Porubě vyhráli. To nám dává jistou psychickou výhodu. Víme, že je můžeme porazit. Získali jsme u nich dva body, a to přestože tam nehrála Hanka Kutlvašrová. Síla by měla být na naší straně.“

 

Na otázku, zda se soupeři ještě vůbec mohou překvapit, trenérka Petra Vítková odvětila: „Ale ano, můžeme se překvapit. Poruba má nového trenéra, jejich kádr se trochu obměnil, stejně jako náš. Můžeme vymýšlet ještě nějaké novinky a snad je zaskočíme. Chceme postoupit do finále, protože Český pohár je pro nás jednou z priorit této sezony.“

 

Program Final4 Českého poháru v Jindřichově Hradci

 

Úterý 27. prosince – 13.00 hodin: Slavia Praha – HC Zlín (1. semifinále dorostenek), 15.00: Baník Most – Sokol Poruba (2. semifinále dorostenek), 17.00: Slavia Praha – Sokol Poruba (1. semifinále žen), 19.00: Baník Most – HC Zlín (2. semifinále žen).

 

Středa 28. prosince – 10.30 hodin: O 3. místo (dorostenky), 12.30: Finále dorostenek, 15.00: Finále Českého poháru žen.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Prosinec 2016 13:04
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.