company logo
company logo

Generální partner

Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Petra Vítková končí v pozici hlavní trenérky Slavie, nahradí ji Richard Řezáč

Petra Vítková končí v pozici hlavní trenérky Slavie, nahradí ji Richard Řezáč PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 29 Prosinec 2016 17:11

 

Trenérka Petra Vítková požádala vedení DHC Slavie Praha o rozvázání své smlouvy s klubem z osobních důvodů. Novým hlavním trenérem interligového A-týmu žen Slavie se stal Richard Řezáč, který se do této pozice vrací po téměř dvou letech.

 

Výbor DHC Slavie po zvážení všech aspektů odchod Vítkové odsouhlasil. „Děkujeme Petře za dosavadní kvalitní práci u A-týmu a nabízíme ji pozici trenérky Regionálního házenkářského centra mládeže hned od prvního ledna 2017. Petra by se nadále mohla zabývat výchovou a rozvojem mládeže v našem klubu a spolupracovala by na projektech společně s Martinou Papežovou,“ uvedl prezident DHC Slavia Praha Richard Toman.

 

Staronovým trenérem se stává Richard Řezáč, který už u družstva žen působil jako asistent trenéra Tomáše Hlavatého a po jeho nečekaném odchodu do maďarského klubu z Mosonmagyaróváru působil po zbytek sezony jako hlavní trenér. Asistentem A-týmu zůstává Ondřej Václavek.

 

„Oba trenéři už vedli dnešní trénink, oba mají smlouvu do 30. června 2017, kdy by skončila i smlouva Petry Vítkové,“ vysvětlil Richard Toman a doplnil: „Oba pány jsme seznámili se skutečností, že jsme oslovili na příští sezonu dva adepty na pozici hlavního kouče ze zahraničí. Neznamená to, že by Richard s Ondrou nemohli v práci pokračovat i v další sezoně. Uvidíme, jak probíhající sezona dopadne a jak ji po jejím skončení zhodnotíme.“

 

Aktualizováno Čtvrtek, 29 Prosinec 2016 17:14
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.