company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Bývalá hvězda Slavie Jana Knedlíková prodloužila smlouvu v maďarském Györu

Bývalá hvězda Slavie Jana Knedlíková prodloužila smlouvu v maďarském Györu PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pondělí, 09 Leden 2017 09:33

 

Jana Knedlíková, dlouholeté levoruké křídlo Slavie Praha, která v prosinci 2016 získala poprvé v kariéře titul Házenkářka roku České republiky, prodloužila o dva roky smlouvu s maďarským klubem Audi ETO Györ.

 

Česká reprezentantka vstoupila do světa vrcholové házené právě ve vršovické hale Slavie, odkud se v roce 2014 odebrala do jedné z nejlepších házenkářských lig na světě, když přestoupila do maďarského Mosonmagyaróváru. Již po půl roce se posunula ještě výš, když si ji ve svém farmářském celku vyhlédlo vedení věhlasného klubu Audi ETO Györ. To nyní Janě nabídlo prodloužení smlouvy o další dva roky.

 

„Jsem ráda, že i nadále budu působit mezi nejlepšími házenkářkami světa a budu hájit barvy tohoto velkoklubu. Je úžasné hrát Ligu mistryň, sama se zlepšovat v takovém prostředí, a ještě pomáhat k dalším a dalším trofejím,“ poznamenala Jana Knedlíková krátce po podpisu smlouvu.

 

Knedlíková se usadila v kádru dvojnásobných vítězek Ligy mistryň a v uplynulé sezoně s družstvem nabitým hvězdami světového házené sahala po třetím triumfu. Zastavil je až rozstřel sedmimetrových hodů ve finále Final4.

 

„Být součástí takového klubu mě posouvá nahoru a třeba už jen tréninky pod koučem Amborsem Martínem mi dávají hodně zkušeností a o to víc si cením toho, že se vedení klubu se mnou prodloužit smlouvu. Věřím, že mi to pomůže ještě k lepším výkonům tady v Györu,“ doplnila Jana Knedlíková.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 09 Leden 2017 09:54
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.