company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slavia vstoupí do druhé poloviny interligy proti jmenovkyni z Partizánskeho

Slavia vstoupí do druhé poloviny interligy proti jmenovkyni z Partizánskeho PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 19 Leden 2017 14:06

 

Čtrnácté kolo interligy startuje její druhou polovinu. Poté první se slávistky drží na celkovém třetí místě za vedoucí Iuventou Michalovce a pouze bod za druhým Baníkem Most. To vše samozřejmě s klidným náskokem sedmi bodů pro postup do českého play-off. Tým trenéra Richarda Řezáče se v neděli od 17.00 hodin utká ve své hale ve Vršovicích s jmenovkyní z Partizánskeho. Té patří devátá pozice v tabulce se ztrátou devíti bodů na Pražanky.

 

„Tento rozdíl by měl být samozřejmě vidět. Kvalitativně jsme na tom podstatně lépe než Partizánske,“ říká na rovinu Richard Řezáč, ale… „Pokud bychom k utkání špatně přistoupili, mohli bychom se trápit,“ dodává a varuje. S asistentem Ondřejem Václavkem od středy připravují své svěřenkyně na herní varianty soupeřek. Nezapomínají však ani na „hlavu“. „Od středečního tréninku s hráčkami pracujeme i na mentální stránce, že nejde o jednoduchého soupeře, zvlášť když hrají venku a nemají co ztratit. Proto se musíme maximálně koncentrovat a dodržovat taktiku,“ poodhaluje Řezáč a popisuje: „Připravujeme se jako na každý zápas, musíme být ve střehu, protože Partizánske naposledy naplno bodovalo v Prešově. K tomu zápasu musíme přistoupit z maximální disciplinovaností a sebevědomím. Chceme samozřejmě zvládnout a vyhrát. Viděl jsem části toho jejich zápasu. Opírají se o hru tří hráček, Klaudia Michnová, Laura Geričová a Zuzana Hollá, společně nastřílí 70 procent jejich branek. Musíme si tedy dát pozor na součinnost této trojice. Na to se připravíme.“

 

Řezáč si při trénincích užívá nového náboje hráček po víkendovém lyžařsko-posilovacím soustředění na Smejkalově boudě v Krkonoších. „Je to velmi pozitivní, víkend pomohl. Hráčky se odreagovaly, stmelily se jako kolektiv a je vidět, že mají větší chuť. To mi přijde perfektní“ chválí Řezáč, který bude postrádat dvě slečny, Nikola Motejlová nemůže nastoupit kvůli přetížené šlaše na ruce, Magdaléna Svobodová má spálovou angínu.

 

„Přípravu na Partizánske poznamenalo také, že jsme nebyli kompletní, protože Veronika Galušková, Adéla Novotná a Barbora Večeřová absolvovaly sraz s juniorskou reprezentací,“ uzavírá trenér Richard Řezáč.

 

Program 14. kola interligy – sobota 21. ledna: HC Zlín – AS Trenčín, Zora Olomouc – Baník Most, Iuventa Michalovce – Sokol Poruba, Bemaco Prešov – Sokol Písek, ŠKP Bratislava – SHK Veselí nad Moravou. Neděle 22. ledna – 17.00 hodin: Slavia Praha – Slávia Partizánske.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první polovině roku 2017

 

Sobota 28. ledna 15.00 hodin: Sokol Písek (venku)

Středa 1. února 17.30 hodin: Sokol Poruba

Sobota 11. února 18.00 hodin: Baník Most (venku)

Neděle 19. února 17.00 hodin: Zora Olomouc

Sobota 25. února 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Neděle 5. března 13.00 hodin: Bemaco Prešov

Sobota 25. března 16.00 hodin: HC Zlín (venku)

Neděle 2. dubna 17.00 hodin: ŠKP Bratislava

Sobota 8. dubna 18.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Čtvrtek 13. dubna 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off začíná 29. dubna

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Leden 2017 14:08
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.