company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Role favorita může svazovat, výhra proti Písku je však povinnost

Role favorita může svazovat, výhra proti Písku je však povinnost PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 26 Leden 2017 17:52

 

Musíme splnit roli favoritů, přestože je to v házené někdy i dost svazující. Burcuje trenér interligového celku Slavie Praha Richard Řezáč před sobotním utkání 15. kola v Písku s tamním Sokolem. „Jejich hra je plná individuálních chyb a nepřesného zakončení. A toho chceme využít,“ říká jasně Řezáč.

 

Na videu viděl poslední dvě vysoké porážky Písku minulý týden na Slovensku s vedoucím celkem interligy Iuventou Michalovce 18:34 a Bemacem Prešov 17:35. „A z nich jsem vyčetl právě ty individuální chyby a nepřesné zakončení. Jenže to samo nám nepomůže. Nehodláme se ohlížet na papírové předpoklady, které hrají v náš prospěch a do utkání půjdeme s jasnými úkoly a cíli. Je jasné, že chceme vyhrát,“ zdůrazňuje Řezáč, který v týdnu vedl s hráčkami debatu o přístupu k zápasům se slabšími soupeři. Stačilo „vytáhnout“ poslední příklad z minulé neděle, kdy se jeho tým doma trápil se Slavií Partizánske. „Pevně věřím, že si holky po tomto utkání uvědomily, že i takovým zápasům se musí přistupovat s maximální koncentrací. Jinak jsou pak i tyto zápasy plné nervozity a chyb. Společně jsme si to vyhodnotili a plně se soustředíme na Písek,“ vysvětluje Řezáč.

 

À propos Písek. Známý a tradiční soupeř. Pikantnosti na vzájemném duelu dodává i fakt, že spousta jejich hráček prošla Slavií a některé tamní odchovankyně v ní naopak působí. „Proto je třeba mít se na pozoru a nepřipustit podobný průběh jako proti Partizánskemu. Hráčky Písku mají vždy velkou motivaci se proti Slavii ukázat a zviditelnit. Jejich hra není založena na individualitách, ale na kolektivním pojetí. Takže nepřipravujeme speciální taktiku na jednotlivé hráčky,“ netají Řezáč.

 

Eva Svobodová už po zranění sice začala s individuálním tréninkem, ale do utkání v Písku ještě nezasáhne. Otazníky visí nad startem několika hráček kvůli virózám.

 

Slavia se při svém vítězství v Písku může bodově dotáhnout na Most, pokud ten doma prohraje v obhájkyněmi interligového titulu z Michalovců.

 

Program 15. kola interligy – sobota 28. ledna 2017 – 17.00 hodin: Veselí nad Moravou – Duslo Šala, 18.00: Sokol Písek – Slavia Praha, Slávia Partizánske – HC Zlín, Sokol Poruba – Bemaco Prešov, Baník Most – Iuventa Michalovce, 19.00: AS Trenčín – ŠKP Bratislava.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha na jaře 2017

 

Sobota 28. ledna 15.00 hodin: Sokol Písek (venku)

Středa 1. února 17.30 hodin: Sokol Poruba

Sobota 11. února 18.00 hodin: Baník Most (venku)

Neděle 19. února 17.00 hodin: Zora Olomouc

Sobota 25. února 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Neděle 5. března 13.00 hodin: Bemaco Prešov

Sobota 25. března 16.00 hodin: HC Zlín (venku)

Neděle 2. dubna 17.00 hodin: ŠKP Bratislava

Sobota 8. dubna 18.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Čtvrtek 13. dubna 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off začíná 29. dubna

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

Aktualizováno Sobota, 28 Leden 2017 21:31
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.