company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Galušková a Pokorná dirigovaly kanonádu v Písku, jistila je excelentní Kudláčková

Galušková a Pokorná dirigovaly kanonádu v Písku, jistila je excelentní Kudláčková PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 28 Leden 2017 21:24

 

Veronika Galušková a Tereza Pokorná vstřelily dohromady 15 branek do sítě Sokola Písek v utkání 15. kola interligy. Zaznamenaly tak jen o dvě branky méně, než celý písecký tým. Absolutní dominanci v utkání podtrhla jedenáctigólová šnůra v úvodu druhého poločasu. Slávistky nakonec zvítězily 34:17, po poločase 17:12 a stále drží třetí místo ve společné česko-slovenské soutěži. Po remíze 27:27 dvou prvních celků Iuventy Michalovce v Mostu se dotáhly na dostřel jediného bodu na Baník.

 

Slavia nastartovala svou pouť za povinnými body v šesté minutě, kdy odstartovala první ze svých brankový kanonád. Během čtyř minut pětkrát skórovala, ani jednou neinkasovala a vedení už jen navyšovala. V poločase bylo pětibrankové. Ale… „První poločas přinesl z naší strany ještě příliš technických chyb,“ konstatoval trenér Slavie Richard Řezáč a doplnil: „Přesto jsme neměli obavy a nervy ohledně konečného výsledku. Kvůli těm technickým chybám nebyl poločasový výsledek výraznější v náš prospěch. O přestávce jsme si o těch technických chybách řekli, ale především jsme změnili rozestavení obrany, tím jsme získávali míče a dávali jednoduché góly.“

 

A právě změna taktiky přinesla definitivní potvrzení jasné výhry. Jedenáct gólů v řadě v rozmezí 15 minut a žádný obdržený písecké soupeřky definitivně zlomily. „S výkonem ve druhém poločase jsem spokojený a hra vypadala tak, jak bychom si představovali. To, že jsme za prvních dvacet minut druhé půle dostali jen dva góly, to rozhodlo,“ pravil Řezáč a k jedenáctibrankové šnůře s úsměvem poznamenal: „Není to obvyklé, ale se soupeřem jako Písek, který je na tom kondičně i herně hůř, se to prostě stát může. Zvlášť, když se k zápasu přistoupí skutečně poctivě a navíc máte výbornou brankářku, tak to prostě jde.“

 

Slavia absolvovala duel v Písku pouze s jedinou brankářkou Petrou Kudláčkovou a jedenácti hráčkami do pole. „Na poslední chvíli vypadala kvůli nachlazení ještě druhá brankářka Michaela Hillebrandová. Raději jsme ji nechali doma, aby nenakazila spoluhráčky. Tak jsme to riskli a jeli jen s jednou gólmankou. Petra Kudláčková ukázala, jak výborná je, nenechala si ničím rozhodit a předvedla excelentní výkon,“ vysvětlil a pochválil Richard Řezáč.

 

Pozor, pozor. Příští utkání odehrají slávistky již ve středu 1. února od 17.30 hodin ve své hale ve Vršovicích proti Sokolu Poruba. V prvním vzájemném utkání probíhající sezony zvítězila Slavia v Porubě 22:21.

 

15. kolo interligy
Sokol Pisek – Slavia Praha 17:34 (12:17)

 

Sestava a branky Slavie Praha: Kudláčková – Ritzová 2, Pešková 1, A. Novotná 4, Večeřová 1, Kordovská 3, P. Novotná 2, Pokorná 7/3, Galušková 8/2, Šetelíková 3, Chlupová 1. Trenér: Richard Řezáč.

Nejvíce branek Sokola Písek: Boorová 5/1, Součková 4, Benešová 3.

 

Rozhodčí: Blanar, Haramul. Sedmimetrové hody: 3/1 – 6/5. Vyloučení: 3:2. Diváci: 150.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha na jaře 2017

 

Středa 1. února 17.30 hodin: Sokol Poruba

Sobota 11. února 18.00 hodin: Baník Most (venku)

Neděle 19. února 17.00 hodin: Zora Olomouc

Sobota 25. února 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Neděle 5. března 13.00 hodin: Bemaco Prešov

Sobota 25. března 16.00 hodin: HC Zlín (venku)

Neděle 2. dubna 17.00 hodin: ŠKP Bratislava

Sobota 8. dubna 18.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Čtvrtek 13. dubna 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off začíná 29. dubna

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

Aktualizováno Sobota, 28 Leden 2017 21:29
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.