company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Hana Kutlvašrová ukončila aktivní kariéru

Hana Kutlvašrová ukončila aktivní kariéru PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pondělí, 26 Červen 2017 17:43

 

Opora házenkářského týmu Slavie Praha, reprezentantka Hana Kutlvašrová ukončila aktivní kariéru. Krásnou tečku za ní napsala 15. června, kdy se ve svém posledním soutěžním zápase v Ankaře proti domácímu Turecku podílela na výhře a postupu na mistrovství světa do Německa. Posledním interligovým vystoupením zůstane třetí finálový duel v Mostu na konči května letošního roku.

 

 

 

„Není to brzy,“ reaguje Hana Kutlvašrová na to, že končí v necelých osmadvaceti letech a vysvětluje: „Chci se především věnovat svým dvouletým dvojčatům. Proto jsem se rozhodla ukončit kariéru. Chci s nimi být, nechci je odkládat a svěřovat do péče babičky. Jiná cesta prostě není.“ Po porodu v červenci 2015 se Hanka vrátila na palubovky v lednu 2016 a ve své Slavii odehrála sezonu a půl. Další už nepřidá.

 

Trenér Richard Řezáč (uprostřed) se pokouší přemluvit Hanu Kutlvašrovou, aby nekončila kariéru.

 

„Je to škoda, protože je neuvěřitelně platnou a zkušenou hráčku. Navíc pro náš mladý tým byla obrovským přínosem. A byla by jistě i dál,“ pravil na adresu levé spojky s jednou z nejrychlejších střel na světě trenér Slavie Praha Richard Řezáč. „Nechci se jí vzdát a budu na tom ještě pracovat, aby své rozhodnutí změnila. Ale samozřejmě z lidského a rodinného pohledu ho chápu,“ doplnil kouč.

 

Hanka byla vždy pro každou legraci. Což také vždy ocenil třeba věhlasný fyzio Jiří Dejl. | Foto: Vít Chalupa 3x

 

„Nezbývá než Hance poděkovat. Za celou kariéru, za působení ve Slavii. Jsme z toho smutní, protože jsme se snažili, aby Hanka ještě dál hrála, proto jsme jí chtěli vytvořit takové podmínky, aby byla maximálně spokojená a podařilo se jí skloubit házenou s rodinou a dětmi,“ poznamenal šéf DHC Slavie Praha Richard Toman.

 

Slávistky začnou přípravu na novou sezonu v pondělí 10. července, kdy se sejdou v Praze.

 

Aktualizováno Pondělí, 26 Červen 2017 18:00
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.