company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme


Aktuality - družstva dorostenek
Dorostenky míří do Pardubic PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Lukáš Materna   
Pátek, 17 Únor 2012 17:29

PrahaZimní přestávka je u konce. Už tuto sobotu sehrají slávistické juniorky a mladší dorostenky svá utkání. Oba celky zamíří do Pardubic, kde průběžně první juniorky od 15.30 změří své síly s jedenáctými SHK D-P Pardubice. Dvě hodiny na to se páté mladší dorostenky střetnou s šestými Východočeškami. Zajímalo nás, jak se na duely těší červenobílá děvčata, juniorka Michaela Navrátilová (na snímku vlevo) a mladší dorostenka Kristýna Kubišová.

Aktualizováno Pátek, 17 Únor 2012 21:10
Celý článek...
 
Na kus řeči – dnes se sestrami Michkovými PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Alex Wipf   
Neděle, 01 Leden 2012 14:27

Praha – Máme tady nový rok a s ním i staronovou rubriku „Na kus řeči“. Dnešním dnem počínaje se budete moci na těchto místech jednou měsíčně setkávat se slávistickými děvčaty od minižákyň až po ženy. Protože chceme začínat optimisticky, „dáme“ si jako první dvě nejusměvavější představitelky červenobílých barev, juniorky sestry Michkovy, alias dvojčata.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Srpen 2012 11:16
Celý článek...
 
Papežová: Chceme produkovat výrazné individuality PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Petr Vančura   
Úterý, 20 Prosinec 2011 18:17

PrahaPodzimní sezona juniorských a dorosteneckých družstev už je minulostí. Pro červenobílé znamenala střídavé úspěchy. Zatímco juniorky doposud neprohrály a vedou první ligu žen bez ztráty bodu, starší dorostenky jsou ve své soutěži třetí a mladší páté. Zajímalo nás, jak půlrok hodnotí šéftrenérka mládeže Martina Papežová, která společně s koučem juniorek Michalem Červenkou a trenérkou mladších dorostenek Sandrou Stehlíkovou tvoří tým vedoucí dorostenky.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Prosinec 2011 17:08
Celý článek...
 
Dorostenky Slavie zajížděly do Písku PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Jiří Růžička   
Čtvrtek, 15 Prosinec 2011 10:37

Praha – Poslední podzimní kolo měly na programu první ligy starších a mladších dorostenek. V něm se slávistická děvčata představila v Písku. Na jihu Čech byla k vidění dvě zcela rozdílná střetnutí. Zatímco starší hráčky zvítězily o čtyři branky a přezimují tak na bronzové příčce, mladší utrpěly krutý debakl a klesly na pátou pozici. Své k tomu měly říct Martina Papežová s Nicolou Palasovou za starší dorostenky a Sandra StehlíkováMichaelou Peškovou (na snímku) za mladší.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Prosinec 2011 22:18
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 10

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.