company logo
company logo

Generální partner

Partneři

Spolupracujeme

Projekty


Aktuality - žákovská družstva
Žákovská liga 4. kolo - Jindřichův Hradec PDF Tisk Email
Úterý, 13 Březen 2018 10:38

11.3.2018

4. kolo žákovské ligy odehrály starší žákyně DHC Slavia Praha v Jindřichově Hradci. Z důvodu nemoci se omluvilo družstvo Velké nad Veličkou, takže holky čekaly pouze dvě utkání a to se Sokolem Kobylisy II a pořádajícím Jindřichovým Hradcem.
S Jindřichovým Hradcem jsme začaly zápas ospale, nedařilo se nám v zakončení a udělaly jsme několik zbytečných technických chyb a dovolily jsme soupeři držet s námi krok. V druhém poločase se naše hra zlepšila, holky začaly více bojovat a proměňovat vyložené šance a družstvo z Hradce nám přestalo stačit fyzicky. Zápas jsme nakonec vyhrály o 4 branky, ale bylo to velmi utrápené vítězství.
Druhý zápas s pražským týmem z Kobylis jsme naopak ovládly od samého začátku. Výborně jsme bránily a v protiútoku úspěšně zakončovaly. Z naší strany rychlé utkání se určitě líbilo všem přítomným divákům.
Ze čtvrtého kola si tedy odvážíme 4 body a v průběžné tabulce se posouváme o jednu příčku nahoru, tedy na třetí místo. V příštím kole zavítáme dne 8.4. do Karviné, kde nás čekají nepříjemní soupeři v boji o letošní medaile.
Slavia - Jindřichův Hradec 16:12
Slavia - Sokol Kobylisy II 26: 9
Aktualizováno Úterý, 13 Březen 2018 10:48
 
Žákovská liga 3. kolo - Ledeč nad Sázavou PDF Tisk Email
Neděle, 11 Únor 2018 00:00

11.2.2018

Ve třetím kole žákovské ligy se starší žákyně Slavia Praha utkaly s týmy Sokola Vršovice, Havlíčkova Brodu, Sokolem Ostrava - Zábřeh a tradičním rivalem DHC Plzeň.
Zápasy s Havlíčkovým Brodem a Sokolem Vršovice jsme zaslouženě vyhrály, na hřiště se dostaly všechny hráčky týmu, nikdo se nezranil a dokonce jsme opory družstva mohly ,,trochu pošetřit,, na důležité utkání s Plzní.
Utkání s Plzní bylo jako na houpačce. Po celou dobu jsme se přetahovaly o každý gól. V prvním poločase jsme nedokázaly ubránit nejlepší hráčku Plzně Voráčkovou a především díky této hráčce jsme v poločase prohrávaly o jednu branku. Do druhé půle jsme nastoupily s odhodláním strhnout vítězství na naší stranu, což se nám dařilo a dokonce jsme soupeři odskočily na dvě branky. Pak jsme ale vlastními chybami a neproměněnými vyloženými šancemi o vedení přišly a ve vypjaté koncovce jsme nakonec zatáhly za kratší konec a s Plzní o dvě branky prohrály.
Zápas s Ostravou se co do kvality a nasazení nemohl předchozímu zápasu rovnat. Ostrava nastoupila do utkání odevzdaně a nekladla vůbec žádný odpor a my utkání vyhrály s rozdílem třídy.
Prohru s Plzní se budeme snažit odčinit v následujícím kole 10. 3. 2018, které se koná v Jindřichově Hradci. V současné chvíli nám s 9 výhrami a 2 prohrami patří 4 místo v průběžném hodnocení žákovské ligy.
Slavia - Havlíčkův Brod 17:15
Slavia - Vršovice       19: 9
Slavia - Plzeň          15:17
Slavia - Ostrava Zábřeh 38: 7

Aktualizováno Úterý, 13 Březen 2018 10:37
 
Vangl Cup Ivančice 2018 PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Leden 2018 11:06

Našim hráčkám mlž DHC Slavie Praha skončil další náročný turnaj na Moravě v městečku Ivančice. Červený tým získal zasloužené druhé místo, když turnajem prošly 6x vítězně a jen s jedinou prohrou s týmem Zlína (r.05), který se na naše hráčky opravdu dobře připravil a dařilo se jim. Nám bohužel stěstí vůbec nepřálo v koncovce a naše střely končily na tyčích brány, ale i velká únava nechala své stopy v utkání. Škoda, že nám opět chyběly dvě velké opory týmu Kája Pejšová a Barča Rachová. Určitě by jsme se Zlínem odehrály velmi kvalitní utkání. I tak holky předvedly, že patří mezi kvalitní, dobře fyzicky, obratnostně i hráčsky vyspělé týmy. Dovolíme si pochválit výkon brankářky Barči Bačákové, které se od loňského roku zranění nevyhýbá a přesto, že je v bráně přesně rok (!) patří k nejlepším brankařkám na všech turnajích. Dále chceme zvlášť pochválit Sandru Müllerovou, která je na každém turnaji bezesporu nejlepší hráčkou. Její obrovský přehled na hrišti a střelecká ruka se jen tak v mlž nevidí. A nakonec Reginu Matějkovou, která je ze všech týmů na všech turnajích nejrychlejší hráčka jak v útoku, ale hlavně i v obrane.

Sestava červený tým: Barča Bačáková (r05), Sandra Müllerova (r05) 35, Regina Matějková (r06) 20, Verča Dvořáková (r05) 25, Naty Starostová (r06) 7, Míša Knytlová (r06) 3, Anežka Havlinová (r06) 4, Josefína Jiránková (r05) 3, Melisa Holeňáková z DHK Loko Liberec (r06) 1

Modrý tým na turnaji v Ivančicích odehrály hráčky DHC Slavia Praha a DHK Loko Liberec Většina hráček je v našem oblíbeném sportu nováčky a tak jely na turnaj spíše okoukávat a nabrat nové házenkářské zkušenosti. Tahounem týmu byla slávistická brankářka a prvním rokem mlž Nikol Ondroušková. Předvedla moc pěkný výkon o nic horší než její kolegyně z červeného týmu a druhým tahounem byla pivotka Slavie Kačka Králová. Nejlepší střelkyní byla Aneta Tůmová z Liberce.

Sestava modrý tým: Nikol Ondroušková 1, Kateřina Králová 6, Tereza Nechanická, Eva Kramlová 1, Zuzana Hušková 3, Liberec - Aneta Tůmová 12, Michaela Vitíková, Lucie Dušková 5

1. místo HC Zlín, 2. místo DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ TÝM, 3. místo Sokol Písek, 4. Zora Olomouc, 5. HK Ivančice, 6. HK Ivančice mix, 7. SHK Kunovice, 8. DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ TÝM

Aktualizováno Pondělí, 29 Leden 2018 11:22
 
Zimní turnaj Písek 2018 PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Leden 2018 06:51

Mladé slávistické hráčky se o víkendu 20-21.ledna 2018 zúčastnily tradičního Píseckého turnaje. Na turnaji letos měřily své síly jihomoravské, jihočeské a pražské týmy. My jsme na turnaj odjely s jedním týmem a naším jediným cílem bylo pořádně pilovat vysunutou obranu. Pro některé naše hráčky byl turnaj velmi těžký, poprvé okusily novou obranu, odehrály celý zápasový čas 2x12 minut. Na turnaji nebyl jediný tým, který by nepředváděl skvělé výkony jak v obraně tak i v útoku. Poslední půl rok se v mladších žákyních začíná objevovat u hodně družstev vysunutá, běhavá a rychlá obrana a i pro naše hráčky, které jsou na tento styl "běhavé házené" připravovány na tréninku, jsou zápasy velmi fyzicky náročné. Turnajový hrací systém kdy hrál každý s každým po celé dva dny přinesl spoustu pěkných a dramatických utkání. Výsledná tabulka byla do posledního zápasu hodně zamotaná a nedalo se předem určit kdo bude vítězem turnaje. Nám nakonec uteklo vítězství v turnaji o jedinou branku, kdy jsme v zápase s Ivančicemi prohrávaly v poločase 2:8 a v výsledek nakonec skončil remízou 12:12. V posledních 5 sekundách zápasu, mohla naší výhrou ukončit utkání naše nejlepší kanonýrka Sandra Müllerová, ale bohužel z 12m strefila pouze horní břevno branky. Domů si tedy vezeme zasloužené 3 místo.

Turnaj v Písku se nám opět velmi líbil a doufáme, že ho příští rok zase navštívíme.

1. Strakonice, 2. Ivančice, 3. DHC SLAVIA PRAHA, 4. HC Háje, 5. Třeboň, 6. Sokol Písek A, 7. Sokol Písek B, Veselí nad Moravou, 9. Tachov

Sestava a branky:

brankářky: Eliška Trávníčková 1, Nikol Ondroušková

Sandra Mullerová 23, Karolína Pejšová 21, Regína Matějková 12, Natálie Starostová 6, Josefína Jiránková 4, Viktorie Pejšová 4, Tereza Petráková 4, Michaela Knytlová 3, Anežka Havlinová 2, Alina Galiaskarová 2, Nela Pechlátová 2, Eva Kramlová 1

DHC Slavia - HC  Háje 8:6, DHC Slavia - TJ ČEZ Strakonice 11:15, DHC Slavia - Tachov 13:3, DHC Slavia - Třeboň 12:9, DHC Slavia - Veselí n/M 9:7, DHC Slavia - Sokol Písek A 8:17, DHC Slavia - Sokol Písek B 12:8, DHC Slavia - HK Ivančice 12:12


Aktualizováno Úterý, 23 Leden 2018 14:28
 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 1 z 7

Navštivte náš facebook


Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.