company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně

Aktuality - žákovská družstva
Starší žákyně v lize nezaváhaly a postupují dál PDF Tisk Email
Napsal uživatel Karel Líbal   
Úterý, 05 Březen 2013 09:19

 

Hodonín - Druhé místo a pohodový postup. Radostná zpráva přišla z Hodonína, kde starší žačky bojovaly v dalším kole Žákovské ligy. Obsadily v něm druhé místo a postupují do další fáze.

Aktualizováno Úterý, 05 Březen 2013 18:05
Celý článek...
 
Žákyně znají los třetího kola ligy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Karel Líbal   
Čtvrtek, 21 Únor 2013 19:57

Praha - Jízdní řád pro třetí kolo své ligy už znají starší žákyně. V neděli 3. března se představí v Hodoníně. "Cesta do dalšího kola vede nejspíš přes Kunovice," odhaduje trenér Jan Sejrek.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Únor 2013 20:04
Celý článek...
 
Starší žákyně postupují do dalšího kola ligy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Karel Líbal   
Čtvrtek, 14 Únor 2013 20:12

Havlíčkův Brod - Úspěšnou misi mají za sebou naše starší žákyně. Ve druhém kole žákovské ligy v Havlíčkově Brodě obsadily druhou příčku a postoupily do dalších bojů.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Únor 2013 21:24
Celý článek...
 
Starší žákyně postupují do dalšího kola ligy PDF Tisk Email
Napsal uživatel kal   
Čtvrtek, 14 Únor 2013 20:05

1024x768 Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Úspěšnou misi mají za sebou naše starší žákyně. Ve druhém kole žákovské ligy v Havlíčkově Brodě obsadily druhou příčku a postoupily do dalších bojů.

Slávistické žačky jely na Vysočinu s vědomím, že tentokráte mají postup zajištěný předem. Při avizované neúčasti Jindřichova Hradce přímo postupovaly všechny zúčastněné týmy.

Trenér Jan Sejrek měl před odjezdem problémy se sestavou, kterou zapříčinily zdravotní problémy i pololetní prázdniny. Proto byl tým posílen o brankářku a dvě hráčky z mladší kategorie. „Karin v brance nám moc pomohla,“ pochvalovala si po turnaji vedoucí týmu Kateřina Rakovanová. „Především v zápase s Porubou byla excelentní. Svůj výborný výkon potvrzovala v podstatě i v dalších duelech. Naopak naše brankářka Veronika totálně vyhořela.“

Ve zdánlivě bezstarostném turnaji slávistky nezklamaly. Zápas se Zlínem jim sice nevyšel, ale díky výhrám nad Porubou a Havlíčkovým Brodem nakonec obsadily druhou příčku. „Se Zlínem to byl jeden propadák naší obrany,“ vysvětluje Rakovanová. „Navíc se nám nedařilo ani střelecky. Z devětadvaceti střel jsme jich proměnily pouze dvanáct.“

Přes poměrně solidní vystoupení je však nadále co zlepšovat. „Naše výkony by zřejmě na finálové kolo nestačily,“ uvědomuje si Rakovanová. Především proto, že zklamaly některé opory týmu. „Žákovská Liga je soutěž starších žaček. Proto je smutné, že půjčené mladší žákyně k zápasům přistupovaly a s větší rvavostí.“

V utkání se Zlínem navíc tým utrpěl i nepříjemnou ztrátu. „V poslední vteřině první ho poločasu se Kristýna Vacková skácela k zemi s bolestí v koleni. Do dalších zápasů sice ještě na pár minut nastoupila, ale další kolo budeme hrát bez ní. A to je velké oslabení našeho týmu,“ uvědomuje si vedení týmu.

Další kolo čeká starší žákyně v neděli 3. března v Hodoníně.

Sestava: Hořáková Veronika, Řezáčová Karin – Šindelářová Dominika 12, Vacková Kristýna 13, Klégrová Klára, Pešková Olga 5, Nováková Veronika 9, Hendrychová Hedvika, Matošková Petra 3, Ungerová Kristýna 1, Issová Josefína 2, Holečková Tereza 3.

Odehraná utkání:
DHC Slavia Praha – HC Zlín A 12:17
DHC Slavia Praha – Sokol Poruba 15:14
DHC Slavia Praha – Havlíčkův Brod 22:18

Aktualizováno Pondělí, 17 Září 2018 11:49
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 14

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.