company logo
company logo

Gen. sponzor MD SŽ MŽ

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně

Aktuality - žákyně
Žákovská liga 1. kolo - hala Třebešín, Praha PDF Tisk Email
Pondělí, 04 Prosinec 2017 16:55

O prvním prosincovém víkendu odstartovala Žákovská liga starších žaček. Do nejvyšší soutěže v této kategorii se letos přihlásilo 23 družstev z celé republiky. DHC Slavia Praha  byla v prvním kole pořadatelem svého kola.


Nejdále to do Prahy měly házenkářky z SC Bohumín. Ty nastoupily proti našim hráčkám hned v prvním utkání. Naše děvčata v tomto utkání nezaváhala a od začátku utkání diktovala tempo hry. Bez větších problémů holky zvítězily 21:9. V druhém utkání nastoupily Slávistky proti týmu z Poruby.  Hráčky Poruby předváděly velmi tvrdou házenou, rozhodčí však oprávněně jejich fauly a někdy i zbytečné řeči spravedlivě ohodnotili žlutou kartou či vyloučením. Při konečném součtu nasbíraly hráčky Poruby v tomto utkání 9 dvouminutových vyloučení, 3 žluté a dokonce 1 červenou kartu. Naše holky se jejich hře nepřizpůsobily a zápas nakonec vyhrály s přehledem 26:14. Do třetího zápasu nastoupily Slávistky proti Kynžvartu, hra vypadala opět velmi pěkně, vycházely nacvičené kombinace a všechny tři brankářky, které do utkání zasáhly, předvedly několik pěkných zákroků. Holky se těšily na to, kdo vstřelí 30. gól, protože to znamená pečení koláče na příští trénink, Saša Koubová však úlohu kuchařky s díky odmítla a trhák v posledních pár vteřinách vystřelila mimo bránu. Utkání tedy skončilo 29:14. K poslednímu zápasu turnajového dne Slávistky nastoupily proti hráčkám z Písku. Kdo v tu dobu ještě zůstal v hale z předvedené hry našich  holek nadšený nebyl. Utkání žačky sice vyhrály 15:11, ale moc pěkných okamžiků k vidění nebylo. Dalo by se říct, že holky se k výhře spíše protrápily.

Hodnocení trenérky Petry Freislerové:
V žákovské lize si přejeme uspět a víme, že jsme většinou týmů považovány za jednoho z favoritů. Přípravě na žákovskou ligu jsme věnovaly celý podzim. Za vstup do soutěže chci holky pochválit. K zápasům přistupovaly svědomitě a na hřišti odvedly maximum. Jsem moc ráda, že se dařilo brankařkám a k oporám týmu Holečkové, Zimové a Matějkové se skvělým výkonem přidaly i ostatní hráčky. Pochvalu si zaslouží všechny, které se na hřišti v utkáních objevily. Pokud bych měla vyhlásit hráčku turnaje, tak pro mě to tentokrát byla Alexandra Dietscholdová, která ke svým  krásným střelám zpoza devíti metrové hranice přidala i několik výborných přihrávek do křídla či do pivota, které v minulosti v její hře chyběly. Jedinou kaňkou celého dne byl zápas s Pískem, kde jsme už nepůsobily tak koncentrovaně a soupeř nás řádně potrápil. Musíme tedy v přípravě na další turnaj zapracovat mimo herních věcí i na tom, že žádný zápas se sám nevyhraje a soustředit se je potřeba až do posledního hvizdu rozhodčího.

Slavia - SC Bohumín  21:9
Slavia - Sokol Poruba 26:14
Slavia - Lázně Kynžvart  29:14
Slavia - Písek  15:11


Aktualizováno Úterý, 05 Prosinec 2017 16:30
 
Pokračování s Šaľou ve Veselí PDF Tisk Email
Neděle, 19 Listopad 2017 11:36

Turnaj ve Veselí nad Moravou, který začínal ve čtvrtečních odpoledních hodinách jsme i přes kolony na D1 stihly. Po výstupu z aut jsme měly 30 minut do prvního hvizdu rozhodčího a začátku našeho utkání DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ vs. DDM STRÁŽNICE 8:4, a pak bez přestávky holky odehrály druhé utkání s Bratislavou a opět vydřely výhru 8:6. Červený tým: Eliška Trávníčková, Anežka Havlinová, Kateřina Králová, Alina Galiaskarová, Nela Pechlátová, Tereza Mikulcová, Tereza Petráková, Tereza Nechanická, Zuzana Hušková, Eva Kramlová.

Na minutu přesně po pátečním vítězném souboji slávistek s Duslem Šaľa v Praze nastoupil do boje s mladšími žákyněmi z Šaľy náš modrý tým. Super utkání. Do třetí minuty osm střel na brány. Bohužel ty naše lámaly břevno. Jejich padly do sítě. Po úvodu 0:4 to holky ale nevzdaly a bojovaly do závěrečných 7:9. Prohra nás nemrzí. Slavie hrála výborně.

V sobotu před soumrakem turnaj skončil, vyrazili jsme všichni k domovům a s sebou jsme přivezli 2. místo DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ TÝM a 8. místo ČERVENÝ TÝM. První misto obsadily holky z Dusla Šaľa a třetí skončily domací holky z Veselí. Turnaj se nám moc líbil a všechna utkání byla kvalitní a některá i těžká. Trochu těžší to bylo pro červený tým, ve kterém hrály většinou samé začátečnice a holky, které přišly letos z minižaček. Všechny moc chválíme za předvedené výkony a věříme, že si každá hráčka z turnaje odvezla i nové zkušenosti.

modrý tým:
Barča Bačáková (G), 
VERONIKA DVOŘÁKOVÁ 17, SANY MÜLLEROVÁ 27, KAROLÍNA PEJŠOVÁ 11, NATÁLIE STAROSTOVÁ 8, REGÍNA MATĚJKOVÁ 9, BARČA RACHOVÁ 27, PEPINA JIRÁNKOVÁ 4, MÍŠA KNYTLOVÁ 2, VIKINA PEJŠOVÁ 7
DHC SLAVIA M - VELKÁ NAD VELIČKOU 15:7
DHC SLAVIA M - MALACKY SVK 13:11
DHC SLAVIA M - HC HÁJE 12:1
DHC SLAVIA M - IUVENTA MICHALOVCE B SVK 22:2
DHC SLAVIA M - BRNO BOHUNICE 12:2
DHC SLAVIA M - DUSLO ŠALA SVK 7:9 ( 3:7)
DHC SLAVIA M - SOKOL PÍSEK 9:3
DHC SLAVIA M - IUVENTA MICHALOVCE A SVK 10:2
DHC SLAVIA M - VESELÍ NAD MORAVOU 12:8

červený tým:
ELIS TRÁVNÍČKOVÁ (G),

ANEŽKA HAVLINOVÁ 18, KÁČA KRÁLOVÁ 11, ZUZKA HUŠKOVÁ 2, TEREZA PETRÁKOVÁ 3, ALINA GALIASKAROVÁ 9, AGNES HAVELKOVÁ 2, NELA PECHLÁTOVÁ 6, EVA KRAMLOVÁ 1, TEREZA MIKULCOVÁ, TEREZA NECHANICKÁ
DHC SLAVIA Č - DDM STRÁŽNICE 8:4
DHC SLAVIA Č - ŠKP BRATISLAVA 8:6
DHC SLAVIA Č - HAVLÍČKŮV BROD 5:16
DHC SLAVIA Č - VESELÍ NAD MORAVOU 4:17
DHC SLAVIA Č - SOKOL PÍSEK 7:17
DHC SLAVIA Č - IUVENTA MICHALOVCE A 6:9
DHC SLAVIA Č - VELKÁ NAD VELIČKOU 10:8
DHC SLAVIA Č - HC HÁJE 4:10


Aktualizováno Středa, 22 Listopad 2017 20:06
 
O perníkové srdce 2017 PDF Tisk Email
Neděle, 12 Listopad 2017 19:07

12 týmů z celé republiky se sešlo na turnaji v Pardubicich. Pořadatelům se i přes nepřízeň osudu v termínu podařilo pro mladé házenkářky uspořádat tradiční turnaj "O PERNÍKOVÉ SRDCE". Turnaj se našim slavistickým holkám moc líbil a doufáme, že se příští rok opět všichni na turnaji uvidíme. Vítězem turnaje je tým DHC Slavia Praha modrý tým, druhou příčku obsadily Sokolky z Kobylis, třetí Sokolky z Písku a čtvrtou opět DHC Slavia Praha červený tým.


Modrý tým: Barča Bačáková (G) 1 , Sany Müllerová 21, Verča Dvořáková 10, Kája Pejšová 13, Barča Rachová 11, Pepina Jiránková 8, Kačka Králová 5, Míša Knytlová 2, Regi Matějková 18


Červený tým: Elis Trávníčková (G), Any Havlinová 7, Viki Pejšová 16, Naty Starostová 14, Evik Kramlová, Zuza Hušková 2, Kája Krutská, Agi Havelková 2, Ali Galiaskarová 5


Holky děkujem, hrály jste super!


Pořadí:

1. DHC Slavia Praha - modrý tým

2. Sokol Kobylisy

3. Sokol Písek

4. DHC Slavia Praha - červený tým

5. Pardubice

6. Astra

7. Havlíčkův Brot

8. Tachov

9. Cheb

10. Plzeň

11. TJ Turnov

12. Loko LiberecAktualizováno Neděle, 12 Listopad 2017 19:47
 
Turnaj PVO 2017 PDF Tisk Email
Neděle, 05 Listopad 2017 12:18

Starší žákyně v rámci přípravy na žákovskou ligu vybojovaly první místo na třídenním turnaji na Hájích. Gratulujeme!

Aktualizováno Neděle, 05 Listopad 2017 19:50
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 14

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.