Aktuality - družstvo žen
Slavia poráží Porubu 24:23 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vít Chalupa
Středa, 06 Listopad 2019 19:18

Série vítězství začíná. Jak si přál trenér házenkářek Slavie Praha František Urban, tak se stalo. „Nedívám se na to, že Poruba čtyřikrát za sebou vyhrála, já věřím, že my proti ní zahájíme naši novou vítěznou sérii,“ pravil kouč před předehrávaným duelem 10. kola MOL ligy. Slavia v něm porazila Sokol Poruba 24:23, po poločase 11:14. Na svého dnešního soupeře se dotáhla na rozdíl dvou bodíků a poskočila i v tabulce.

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Listopad 2019 14:02
Celý článek...

Přijíždí Sokol Poruba, slávistky chtějí nastartovat vítěznou šňůru PDF Tisk Email
Úterý, 05 Listopad 2019 14:01

Pozor, pozor, utkání 10. kola MOL ligy odehrají házenkářky Slavie Praha ve vlastní hale již ve středu 6. listopadu od 17.30 hodin proti Sokolu Poruba. Jde o utkání osmého celku s deseti body, proti třetímu se čtrnácti. Pražanky a svěřenkyně trenérů Františka Urbana a Jana Salače se chtějí rehabilitovat za poslední dvě prohry v Hodoníně a Šale. Poruba naopak čtyřikrát za sebou vyhrála, v posledním kolem doma nad mistrovským Baníkem Most.

Aktualizováno Úterý, 05 Listopad 2019 14:03

Házenkářky Slavie prohrály v Šale 20:28 PDF Tisk Email
Sobota, 02 Listopad 2019 20:34

Házenkářky Slavie Prahy prohrály v devátém kolem MOL ligy v Šale s tamním Slovanem Duslo, 21:30, po poločase 12:15. Podle trenéra Slavie Praha Františka Urbana rozhodly technické chyby v první půli. V příštím kole narazí tým koučů Františka Urbana a Jana Salače ve vlastní hale ve středu 6. listopadu od 17.30 hodin na Sokol Poruba.

Aktualizováno Neděle, 03 Listopad 2019 17:33

Slávistky jedou bojovat o důležité body do Šaly PDF Tisk Email
Středa, 30 Říjen 2019 14:18

Nastává týden rehabilitace za nevydařené a prohrané utkání na půdě nováčka z Hodonína. Házenkářky Slavie Praha zamíří v sobotu 2. listopadu do slovenské Šaly, aby tam v utkání devátého kola MOL ligy získaly zpět ztracené dva body proto domácímu celku Slovan Duslo. Duel šestého v tabulce se sedmým začíná v 18.00 hodin. Nejbližší domácí utkání Slavie je na programu ve středu 6. listopadu od 17.30 hodin proti Sokolu Poruba.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Říjen 2019 09:04

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »