Aktuality - družstvo žen
Důležitý duel s Porubou o postup do play-off se hraje již v pátek!!! PDF Tisk Email
Středa, 23 Leden 2019 17:31

Pozor, pozor, házenkářky Slavie Praha odehrají nejbližší domácí utkání MOL ligy již v pátek 25. ledna 2019 od 17.00 hodin proti Sokolu Poruba. Vedení klubu navíc připravilo pro prvních 30 příchozích diváků dárek, kosmetický dárek. Jako poděkování, že dorazí v nezvyklý den. Přesun utkání způsobilo komerční využití haly a šéf klubu Richard Toman děkuje porubskému klubu za vstřícnost s přesunem důležitého duelu.

Aktualizováno Středa, 23 Leden 2019 17:34
Celý článek...

Další vítězství, další překonaná překážka směrem k play-off PDF Tisk Email
Neděle, 20 Leden 2019 18:58

Házenkářky Slavie Praha porazily ve 12. kole česko-slovenské MOL ligy doma DHC Plzeň 31:23, po poločase 16:11 a připsaly si podle trenéra Jana Salače další povinné vítězství nad soupeřem z dolní poloviny tabulky. Tam pořád patří i Slavia, momentálně na osmém místě, ale bodově se přibližuje k soupeřům, kteří zatím obsazují pozice pro play-off. Tam postoupí první čtyři české týmy. Příští utkání odehrají slávistky již v pátek 25. ledna 2019 od 17.00 hodin proti Sokolu Poruba, opět doma ve vlastní hale a vedení klubu připravilo pro prvních 30 příchozích diváků dárek.

Aktualizováno Pondělí, 21 Leden 2019 12:57

Další díl souboje o postup je tady. Slavia hostí DHC Plzeň PDF Tisk Email
Čtvrtek, 17 Leden 2019 10:55

Česko-slovenská házenkářská MOL liga žen vstupuje do své druhé poloviny. A Slavia Praha ji načne duelem s DHC Plzeň. Hraje se v neděli 20. ledna od 17.00 hodin v hale Slavie ve Vršovicích. Obě soupeřům jde o důležitý posun směrem mezi čtyři nejlepší česká družstva pro play-off o český titul.

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Leden 2019 10:56

40:24. Slávistky hladce zdolaly poslední tým tabulky, soupeři v boji o play-off ztráceli PDF Tisk Email
Neděle, 13 Leden 2019 19:18

Povinné vítězství. Jak jinak nazvat destrukci posledního týmu tabulky MOL ligy. Slávistky v jedenáctém kole česko-slovenské soutěže doma porazily Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 40:24, po poločase 17:10, a bodově se přiblížily čtvrtému místu mezi českými kluby pro postup do play-off. Ztratila jak Zora Olomouc, tak i HC Zlín. V příštím kole hostí tým trenérů Jana Salače a Petry Vítkové v neděli 20. ledna od 17.00 hodin DHC Plzeň.

Aktualizováno Neděle, 13 Leden 2019 19:28

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »