DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava 39:16

V prvním letošním domácím zápase v Edenu se slávistky utkaly se Stupavou. Ta přijela povzbuzena prvním vítězstvím v této sezóně, když v minulém kole dokázala Stupava porazit Zlín a získat první body do tabulky. Přesto jsou na posledním místě MOL ligy.

Jednoznačný průběh zápasu už od prvních minut, poločas 23:9. Na straně Stupavy mnoho technických chyb, slávistky zejména v prvním poločase dokázaly proměňovat své střelecké příležitosti a překonávaly obě hostující brankářky. V druhém poločase pokračovala střelecká pohoda u domácích a skóre se zastavilo až na 39 brankách, obdržených bylo celkem 16.

Nejvíce branek u domácích vstřelila Adriana Míšová 8, u hostující Stupavy Lucie Kovácsová 5.

Dnešní utkání bylo prvním domácím zápasem pro staronového trenéra týmu Mgr. Jana Salače.

Jeho hodnocení zápasu si můžete poslechnout zde:

O tomto víkendu se hrály pouze 2 utkání MOL ligy žen ( ve druhém prohrál Hodonín s Dunajskou Stredou 22:36) , ostatní byla z důvodu různých karantén hráček týmů přeložena na pozdější termíny.

Slávistky v příštím kole jedou do Kynžvartu, hraje se v sobotu 29.1. od 16 hodin. Další domácí zápas v Edenu nás pak čeká v sobotu 5.2. od 17,30 hodin kdy přijede tým z Hodonína.