DHC Slavia Praha po velkém boji poráží HC DAC Dunajská Streda 24:19

DHC Slavia Praha po velkém boji poráží HC DAC Dunajská Streda

Po velkém boji poráží DHC Slavia Praha slovenský tým HC DAC Dunajská Streda

Byl to velký boj a těžké utkání proti kvalitnímu soupeři, tak zněla první slova trenéra Františka Urbana po vítězném utkání.

Pochvala za první poločas, zúročení získaných zkušeností z utkání z poháru EHF s Lokomotivou Zagreb. Ve druhém poločase těžší začátek (0-4) ale po důležitých zákrocích naší brankářky Markéty Šlejtrové se tým semkl, bojoval a dostal se do vedení. Na úplném konci utkání si již vítězství pohlídal.

Trenér Urban chválil týmové pojetí, chuť a bojovnost v týmu. Upozornil, že po fyzicky náročném utkání je potřeba do soboty dobře zregenerovat a připravit se na další těžké utkání v Ostravě Porubě. Do konce soutěže už totiž není lehkých soupeřů.

DHC Slavia Praha čeká ještě, po zmiňovaném sobotním utkání, odveta u dnešního soupeře v Dunajské Stredě, domácí zápas s Pískem, venku a doma s Iuventou a venkovní zápas v Šaľe.

Aktuálně je DHC Slavia Praha s 26 body na 2. místě v česko-slovenské MOL lize ( 4 body za vedoucím Mostem a 2 body před Iuventou).

Celý rozhovor, včetně zhodnocení od hostujícího trenéra pana Viktora Debreho, můžete vidět a slyšet na našem youtube kanále