DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 26:26

Remíza v Porubě 26:26

V druhém letošním venkovním zápase MOL ligy cestovala Slavia do Poruby v počtu 3 brankářek a 9 hráček v poli.

Věkový průměr hráček v poli byl u Slavie necelých 21 let, u domácích byl věkový průměr skoro 22,5 let.

V prvním poločase velmi dobrý výkon, podržela zejména svými zákroky i Markéta Šlejtrová. A tak stav byl 10:14.

Do 54. minuty dokázaly slávistky v utkání vézt, pak se domácí Poruba dotáhla ( hlavně z protiútoků a z pravého křídla se domácím začalo dařit). Poruba překlopila stav v posledních 5 minutách na svoji stranu, v poslední minutě utkání vstřelila branku a vedla 26:25. Avšak po time-outu trenéra Salače se 4 sekundy před koncem z křídla povedla akce, zakončovala Motejlová, a tak si vezeme bod za remízu 26:26 ( poločas 10:14).

Hodnocení našeho trenéra Jana Salače po utkání:

Nejvíce branek dala za domácí Alžběta Michalíková ( 9), za Slavii po 6 brankách vstřelila Adriana Míšová a Denisa Holeňáková.

V sobotu 22.1. 2022 přivítáme v prvním letošním domácím utkání v Edenu v 15. kole Tatran Stupava od 17 hodin.