Grand Prix Prague 2021

Grand Prix Prague 2021

Grand Prix Prague 2021

Poslední herní prověrkou před začátkem soutěže byl pro naše hráčky domácí turnaj Grand Prix Prague.

Turnaje se zúčastnili dva účastníci společné československé soutěže MOL DHC Plzeň a ambiciózní nováček soutěže Lázně Kynžvart. Bohužel celek z Polska Jelenia Góra nemohl přicestovat z důvodu nákazy covid-19 v týmu.

Trenér Fr. Urban nám k zápasům sdělil:

Domácí turnaj mohu hodnotit pozitivně ve dvou věcech, že se nikdo další nezranil a že jsme měli možnost si změřit síly s účastníky nejvyšší soutěže. Herní stránku mohu hodnotit pozitivně jenom z poloviny. Nevyšly nám zejména první poločasy a to v obou utkáni. Z mého pohledu hráčky nepodaly koncentrovaný výkon, zejména s Kynžvartem kde udělaly 11 technických chyb při 30 útocích. To si nemůžeme dovolit proti žádnému soupeři, a budeme muset ještě na tom zapracovat, stejně i na proměňování čistých gólových příležitosti, které si umíme vypracovat. Výkony v druhých poločasech odpovídaly ne jenom mým představám o nasazení a koncentrace, ale zejména tomu že každá podala výkon, na který má, a který od nich budu požadovat v každém mistrovském zápase.

V turnaji se náš tým musel ještě obejít bez doléčujících se třech hráček Adriany Míšové, Veroniky Holečkové a Adély Novotné. V pondělí mají všechny poslední kontrolu a věřím, že v sobotu do utkání s Porubou budu moci počítat minimálně s prvními dvěma jmenovanými.

STATISTIKY ZE ZÁPASŮ:

DHC Slavia Praha - DHC Plzeň 26:20 (12:12)

Michalská, Šlejtrová, Koudleková - Duranková 4, Franková 3, Vostárková, Holeňáková 5, Fryčáková 1, Svobodová 4/1, Zimová 2, Vavroušková 3, Zemanovičová 1, Motejlová 3.

DHC Slavia Praha – Lázně Kynžvart 25:18 (08:11)

Michalská, Šlejtrová, Koudleková - Duranková 2, Franková 2, Vostárková 2, Holeňáková 3/1, Fryčáková 3, Svobodová 9/3, Zimová, Vavroušková 1, Zemanovičová 2, Motejlová 1.

Turnaj byl podpořen ze strany Magistrátu hl. m. Prahy.

Foto: p. Vavroušek

Fotografie z turnaje níže a ve Fotogalerii.

Fotogalerie