MOL liga 2022/23 rozlosována

Proběhl los MOL ligy

MOL liga 2022/23 rozlosována

Včera proběhlo v Bratislavě za účasti zástupců všech klubů rozlosování letošního ročníku mezinárodní česko-slovenské MOL ligy házené žen. Po dohodě všech účastníků i federálních národních svazů bylo rozhodnuto o počtu 12 účastníků, tedy bez loňského hosta - polského KPR RUCH Chorzówa i sestupujícího družstva HK Hodonín.

Letošním cílem našich žen bude návrat na špičku tabulky a boj o medailové příčky. Jako hlavní trenér týmu žen zůstává Mgr. Jan Salač.

Asistentkou mu bude Petra Freislerová, role vedoucí družstva se ujala Jana Vasilevová. U družstva zůstávají i oba maséři Jaroslava Nožičková a Dušan Kožehuba.


DHC Slavia Praha se stejně jako v posledních letech mohla přihlásila do bojů o Evropský pohár - EC EHF, a to díky neúčasti DHK Olomouce.

Domácí utkání se budeme snažit hrát vždy v sobotu od 16.30 hodin, kdy by mělo po našem utkání navazovat utkání basketbalu mužů BK Slavia.

O chystaných novinkách i příchodech nových hráček i losu EC EHF vás budeme informovat během přestupního termínu ( začíná 1. července).
Přejeme vám krásné prázdniny a dovolené a věříme, že nás budete sledovat a podporovat i v nastávající sezoně!

ZDE přehled domácích zápasů do konce roku 2022 ( podle rozlosování a postupů účastníků EC EHF se zápasy předehrávají /dohrávají/ vždy nejbližší STŘEDU před /ev.po/ řádném hracím termínu) :
3.9. Iuventa Michalovce
10.-11.9. EC EHF 1.kolo
17.9. Sokol Písek ( EC 1.kolo odvety)
8.-9.10. Plzeň (EC EHF 2.kolo)
15.-16.10. Házená Kynžvart (EC EHF 2.kolo odvety)
3.-4.12. Poruba (EC EHF 3.kolo)
10.-11.12. EC EHF 3.kolo odvety
17.12. Český pohár semifinále
Poznámka : v letošním ročníků hraje v Evropských pohárech šest účastníků společné soutěže MOL - DHK Baník Most CHL nebo EL EHF, DHC Plzeň v EL EHF, Házená Kynžvart a DHC Slavia Praha v EC EHF, MŠK Michalovce společně s DAC Dun.Stredou a Duslo Šala v EC EHF.