Nedělní podvečer - boj s Iuventou Michalovce v Hale Eden od 17 hodin

Další boj v Edenu - přijedou Michalovce

V neděli se hraje o medailové pozice MOL ligy v Hale Eden - přijede Iuventa Michalovce

V neděli od 17 hodin nás čeká další zápas MOL ligy žen - přijede aktuálně druhý tým tabulky Iuventa Michalovce. Tým má, stejně jako DHC Slavia Praha, 26 bodů v tabulce, je na 2. místě. Získala je michalovská děvčata ve svých jen 14 odehraných zápasech soutěže.

Díky coronavirové situaci během celé sezóny je pozice klubů, co se týká odehraných zápasů, rozdílná, ke konci ligy se budou dohrávat zbývající odložené zápasy mezi česko-slovenskými týmy. Iuventa patří do špičky celé soutěže ( čeká ji ještě 8 utkání do konce základní části, ta končí 1.5.2021 ).

Slávistky se vrátily ve čtvrtek večer ze Šaľy, kde prohrály o 4 branky 34:30. Těžké čtvrteční utkání v nohách, nicméně proti silnému soupeři z Michalovců to bude také o psychickém rozpoložení týmu a dodržování taktiky. Maximální možná procentuální úspěšnost střelby a rozhodně tentokrát i velká pomoc týmu od brankářek! To je nutný základ pro zisk dobrého výsledku proti silnému soupeři.

Rozhodčími jsou nominováni pánové Václav Horáček a Jiří Novotný.


Střeleckou tabulku celé soutěže nadále vede Veronika Galušková se 128 vstřelenými brankami.

Poslední dvě kola základní části MOL ligy nás pak čekají o druhém dubnovém víkendu, kdy hrajeme v sobotu doma s Pískem a nedělní odvetu v Michalovcích.

Utkání bude možné shlédnou na platformě TV COM

TV COM