Prohra v Mostě 38:18

Prohra v Mostě

Utkání se neslo v duchu - domácí Most si vypracoval v prvních deseti minutách na začátku náskok +4.

Následoval postupný útok Slavie, nízké procento úspěšnosti střelby a rychlý protiútok Mostu zakončený brankou. Poločas 18:8.

Ve druhém poločase se nic nezměnilo, domácí navyšovaly náskok až na +20. V utkání se vystřídaly všechny 3 nominované slávistické brankářky.

Kladem utkání je návrat dlouhodobě zraněných Novotné a Vavrouškové a jejich minutáž v tomto utkání. První branku za A tým dala i naše starší dorostenka Iulia Borcan.

Nejvíce branek dala za Most Skácelová, Andrýsková a Mikulčík po 5, za Slavii Vostárková 6.

Další utkání nás čeká ve středu od 17,30 hod., kdy na domácí palubovce přivítáme dalšího favorita celé MOL ligy - Iuventu Michalovce.

Další mostecko-slávistické bitvy jsou na programu 27.3., kdy hrají dorostenecké týmy 3 zápasy mezi sebou, v rámci dorosteneckých lig, opět v hale Baníku Most.