S IUVENTOU Michalovce prohra o branku - ale výrazně lepší výkon oproti utkání v Mostě

Slavia - Iuventa 26:27

V dnešním utkání s Iuventou přišel lepší výkon než o víkendovém utkání v Mostě - přesto to na zisk bodů nestačilo.

Slavia se v prvním poločase držela, přetahovala se s favoritem a dokázala i o poločase vést o 2 branky.

V druhém poločase Iuventa o trochu zlepšila obranu, na konci utkání to bylo kdo z koho. Slavia v posledních 2 minutách však 2 nedokázala střelecky zakončit své útoky a Iuventa získala potřebný náskok. Povedlo se již jen snížit na konečných 26:27.

Utkání se přítomným divákům líbilo, hecovali hráčky, fandili - rozhodně toto těžké utkání a výkon je povzbuzením před dalším utkáním o víkendu v Lázních Kynžvart.

Nevíce branek dala za Slavii Holeňáková, Míšová a Svobodová po 5, za Iuventu Rebičová a Godeč také po 5 brankách.