Se Zorou Olomouc remizujeme 24:24

Nedělní zápas začal pozitivně, první půle patřila Slavii. Vypracovali jsme si posupně až 5 brankové vedení a drželi vedení s přehledem do poločasu, kdy byl stav 16:10.

Druhá půle ale byla ze strany domácích ustrašená, bez bojovnosti a snahy vstřelit branku. Olomouci se dařila střelba, jejich brankářka zvýšila procento úspěšnosti a začaly problémy - Olomouc začala stahovat náskok. V čase 27:16 bylo srovnáno na 23:23.

Jediná Duranková snesla v druhé půlce díky vstřeleným brankám jakési měřítko výkonu chtění vyhrát zápas, ale i ta nakonec obdržela za stavu 23:23 v čase 28:17 dvojminutový trest a šli jsme do oslabení do konce hrací doby. Olomouc šla do vedení, trenér Fr. Urban si vzal poslední time-out a Denise Holeňákové se povedlo srovnat. Následoval time-out hostujícího trenéra Malínka a v posledních sekundách střelecký pokus Zory - zaúřadovala však naše brankářka Martina Koudelková a tak se zrodila remíza 24:24.

Nejvíce branek dala za Slavii Duranková 5, za Olomouc Kašpárková také 5.

Z 12 odehraných zápasů MOL ligy máme bilanci 5-1-6, skóre 333:337 a 11 bodů v tabulce. Jsme na 8. místě a 6. český celek.

O víkendu nás čeká Evropský pohár EHF Cup, kdy se v sobotu doma utkáme se Sokolem Písek v 17 hod. ( utkání vysílá i TV stanice sport1 ), odveta je na programu v neděli v Písku od 18 hod.

Do konce roku nás pak ještě čeká Český pohár žen, kdy hrajeme ve čtvrtfinále v Kynžvartu.

V lednu pak startujeme MOL Ligu zápasem v Šaľe ( zatím na programu 8.1. 2022).