Ve středu hrajeme s HC DAC Dunajská Streda další zápas MOL ligy

Ve středu hrajeme v Dunajské Stredě

Ve středu 10.3. 2021 hrajeme od 17 hodin na horké půdě v Dunajské Stredě

Po víkendovém utkání v Ostravě - Porubě se náš tým opět vydává na venkovní zápas, tentokrát má cestu do Dunajské Stredy. Ta je na čtvrtém místě v průběžné tabulce MOL ligy s 23 body, hned za naším týmem (DHC Slavia Praha je na 3. místě tabulky s 26 body), přičemž náš soupeř má ale o jeden odehraný zápas méně.

Hraje se tedy důležité utkání pro konečné umístění obou celků v celé soutěži MOL ligy. První vzájemné utkání se přitom hrálo teprve před týdnem v Edenu, kdy Slavia vyhrála 24:19.

Komentář trenéra Františka Urbana před utkáním:

Dnešní antigenní testy dopadly v pořádku, všichni jsme negativní. Doma jsme s Dunajskou Stredou sice vyhráli o pět gólů, ale byl to velmi těžký zápas po celých 60 minut. Očekáváme podobný zápas i v Dunajské Stredě. Pokud chceme myslet na zisk bodů, tak budeme muset znova odehrát celý zápas maximálně koncentrovaně a na hranici našich možností. Základ by měl být určitě v obraně, ve které musíme být zdravě agresivní a koncentrovaní nejen na dobrou kombinační hru soupeře ale i na dobře vybavené individuální činnosti hráček. V útoku zase proměňovat 100 % příležitosti, které si umíme vypracovat. Aby nás nemusela mrzet ztráta bodů jako v Porubě, kde jsme neproměnili prakticky tucet výborných střeleckých příležitostí.

Utkání lze sledovat na www.nike.sk a https://huste.joj.sk/hadzana/mol-liga