Vítězství v MOL lize nad Sokolem Písek

V prvním ze tří listopadových utkání se Sokolem Písek vyhráváme v MOL lize o jednu branku a připisujeme si důležité 2 body do vyrovnané tabulky MOL ligy,

Utkání bylo od začátku vyrovnané, vedení se přelévalo ze strany na stranu. Pak došlo ke zranění domácí hráčky Magdalény Svobodové a to domácí trochu poznamenalo. Byly v duchu se svojí kamarádkou, nicméně už do poločasu zabojovaly a dokázaly vyrovnat stav utkání - poločas na 11:11.

O přestávce si domácí v kabině řekli pár slov, zejména trenér apeloval na to, že si vše musíme uhrát sami - jiná cesta není. A tým si to vzal k srdci.

Holky bojovaly, makaly a dokázaly získat až 4 brankový náskok. Pak přišla změna od Písku a v obraně hrály 1-2-3. Začalo drama a stahování náskoku. Na konci utkání vrcholilo, hala fandila a bouřila. V čase 28:58 Tereza Pokorná dokonce vyrovnala, avšak posledním domácím útokem vstřelila vítěznou branku Vendula Fryčáková. Dobrou a agresivní obranou slávistky poslední útok Písku ubránily. Vítězství je doma. Zraněné Magdaléně Svobodové přejeme brzké uzdravení a držíme jí palce!

Nejvíce branek dala u domácích D. Holeňáková 7, u hostů T. Pokorná 11. DHC Slavia Praha se dostala před svého soupeře a je na 7. místě s 10 body.

O dalším víkendu nás čeká venkovní zápas v neděli od 17 hodin s DHC Plzeň, ve středu 17.11. od 17,30 h domácí utkání se Zorou Olomouc a pak o víkendu je na programu EHF Cup kdy hrajeme opět se Sokolem Písek, v sobotu doma a v neděli odveta v Písku.