Výhra nad Sokolem Písek 28:25 - rozhodl start do druhé půle

Výhra nad Sokolem Písek

Výhra nad Sokolem Písek 28:25

V sobotu 10.4. jsem absolvovali poslední domácí zápas v rámci základní části MOL ligy sezóny 2020/2021 se Sokolem Písek.

V první polovině se domácí hráčky nesoustředily zejména ve střeleckých pozicích a nechávaly vyniknout hostující brankářku Písku. Poločas 11:13.

V poločase proběhla důrazná domluva od trenéra slávistek Františka Urbana a 5-ti brankami v řadě otočily domácí skóre ve svůj prospěch. Pak už se povedlo držet náskok a dotáhnout do vítězného konce. Rozhodčími byli pánové Marek Bareš a Jakub Uhlíř.

Nejvíce branek dala v zápase v domácím týmu Vendula Fryčáková 6 branek, v týmu Sokola Písek to byla Kristýna Kubišová 7 branek.

V průběžné tabulce česko-slovenské společné MOL ligy je DHC Slavia Praha na 4. místě s 28 získanými body.

Rozhovor s trenéry:

Slavia Pisek vyhra domacich v posledním domacim zapase zakladni casti MOL ligy - YouTube

Tým hraje poslední utkání základní části MOL ligy, v neděli 11.4. od 17,30 h, v Michalovcích. Tedy náročný víkend.

Veronika Galušková nadále vede i celkovou tabulku nejlepších střelkyní celé soutěže s 137 brankami.

Následuje reprezentační pauza, kdy se vydá na soustředění A týmu žen Julie Franková a k záložnímu týmu do Luhačovic Veronika Holečková.

Po utkání na Slovensku budeme mít více než 3 týdny bez soutěžního zápasu (v té době jsou na programu i odložené zápasy ostatních týmů neodehrané v rámci covidové části sezóny).

V květnu nás pak čeká play off o titul Mistra ČR - budeme hrát s DHK Zora Olomouc.

První dva týdny čeká tým Slavii tvrdší část tréninku a přípravy na semifinále play off o titul Mistra ČR, v posledním týdnu před prvním utkání pak ladění a pečlivá příprava na tým Zory Olomouc.