Výhra pro DHC Slavia Praha na Kynžvartském poháru pro starší žákyně a zisk Supercup pro Slavii

7.-9.6. 2024 v Lázních Kynžvart - zlato, 2x stříbro a 5. místo pro DHC Slavia Praha

XLIX. Kynžvartský pohár a X. Memoriál Milana Prokeše i s účastí DHC Slavia Praha - zlato, 2x stříbro a 5. místo pro DHC Slavia Praha

O tomto víkendu je na programu prakticky poslední akce mládeže v této sezóně v Lázních Kynžvart a Chodové Plané.

Naše mini, mladší a starší žákyně tak ukončí svou sezónu a jeden ročník se tak i rozloučí se svou kategorií.

Výsledky:

https://www.facebook.com/kynzvartskypohar

MINI: výhry a prohra s Milevskem, celkem 24 bodů. Jen vzájemný zápas s Milevskem rozhodl o tom, že DHC Slavia Praha má stříbrné medaile. Gratulace do Milevska a děkujeme za reprezentaci slávistické mládeže našim mini žákyním DHC Slavia Praha! Krásný úspěch!

MLŽ: ve skupině 10 bodů a postup do čtvrtfinále, kde hrajeme s DHK Pardubice, výhra 23:9 i v SF se Strakonicemi 17:12 a je ve finále poháru opět s Pískem - prohra 14:18. Skvělá stříbrná medaile na konec sezóny pro partu mladších žákyní DHC Slavia Praha.

STŽ A: v základní skupině 12 bodů a postup do skupiny 1.-4. s VŠ Plzeň, z druhé skupiny postupuje DHC Plzeň a Strakonice. Soupeřem v SF je DHC Plzeň - výhra 9:8 a DHC Slavia Praha je ve finále s VŠ Plzeň. A odveta se povedla DHC Slavia Praha starší žákyně A tým vyhrály 10:9 a vezou domů pohár za 1. místo !!

STŽ B: v základní skupině 8 bodů. Zde postupuje DHC Plzeň a Sokol Písek. Budeme hrát ve skupině 5.-8. Slavia porazila Milevsko a hraje o 5. místo se Strakonicemi. A povedlo se i zde a po výhře 11:7 máme i 5. místo v této kategorii.

A stejně jako na Prague handball cup i na Kynžvartském poháru Supercup pro DHC Slavia Praha !!!

Poděkování pořadatelům za opět úžasný turnaj.

Děkujeme všem trenérům, hráčkám, rodičům a i podporovatelům mládeže z DHC Slavia Praha za tento turnaj i celou úspěšnou sezónu 2023/2024!

Foto: https://www.facebook.com/kynzvartskypohar
Fotogalerie